Haberler

6 yıllık hastalığından yeni teknikle kurtuldu

Medical Park Tarsus
12

Lise öğrencisi hastanın bağırsağında 6 yıldır devam eden iltihap, Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Hüseyin Sancar Bozkurt’un uyguladığı ‘kolonoskopiyle probiyotik sıkılması’ tekniğiyle tedavi edildi.

Devamını Oku

"Yılın Tıp Adamı" Ödülü Op. Dr. Erdal Cücük'e

Medical Park Tarsus
84

Medical Park Tarsus Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdal Cücük, 1. Türkiye Alın Marka Ödülleri’nde ‘Yılın Tıp Adamı’ ödülünü aldı. Ödül töreni İstanbul’da, ünlü isimlerin katılımıyla yapıldı

Devamını Oku

Arda'nın Eto'o hayali gerçek oldu

Medical Park Antalya
142

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Kemik İliği Nakli Merkezi’nde tedavisi süren Arda Sulu, geçtiğimiz günlerde hayranı olduğu Antalyaspor takım kaptanı Samuel Eto’o ile tanışmak için sosyal medya aracılığıyla bir video paylaştı.

Devamını Oku

Medical Park İzmir Hastanesi'ne Avrupa'dan 5 yıldız

Medical Park İzmir
189

KalDer ve TÜSİAD işbirliği ile düzenlenen 26. Kalite Kongresi’nde iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alan 2017 Türkiye Mükemmellik Ödülleri törenle sahiplerini buldu.

Devamını Oku

Markoviç Medical Park'ta

Medical Park Gaziantep
140

Gaziantep Basketbol ‘un son transferi  takımın yeni çalıştırıcısı Nenad Markoviç, Gaziantep’te yöneteceği ilk karşılaşma olan Tofaş maçı öncesinde Medical Park Gaziantep Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Devamını Oku

Buca Kadın Hokey Takımına Medical Park İzmir'den sponsorluk desteği

Devamını Oku

Medical Park öğretmenleri unutmadı

Medical Park Gaziantep
196

Medical Park Gaziantep Hastanesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Övündük Köyü, Öğündük İlkokulu öğretmenlerini ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı.

Devamını Oku

Check-Up Paketleri

İstanbul Aydın Üniversite Hastanesi Florya
376

Check-Up Paketleri

Devamını Oku

Parmak bebekler buluştu

Medical Park Tarsus
206

Mersin’in Tarsus ilçesindeki Medical Park Hastanesi’nde prematüre olarak dünyaya gelen ve hayata tutunan bebekler, Dünya Prematüre Günü etkinliğinde bir araya geldi

Devamını Oku

Batman Medical Park Hastanesi'nden çalışanlarına diyabet semineri verildi. Dünya Diyabet Günü dolayısıyla, Medical Park Hastanesi Fitoterapi ve İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Rezan GERGİN tarafından Hastane çalışanlarına seminer verildi.

Devamını Oku