Haberler

Acil sağlık durumları için Medical Park Acil Hat devrede

MEDİCAL PARK KURUMSAL
1450

25 yıldır Türkiye’nin sağlık ihtiyaçları için sürekli gelişerek çalışan; yılda 7 milyondan fazla kişiye sağlık hizmeti veren Medical Park, geniş vaka deneyimi ile acil sağlık ihtiyaçlarınız için de hizmet kapsamını genişletiyor.

Devamını Oku

Medical Park Karadeniz Hastanesi Bilgilendiriyor…

Devamını Oku

Uzm. Dr. Dönmez TRT’nin konuğu oldu

Medical Park Tarsus
115

Medical Park Tarsus Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Dr. Neslihan Dönmez, TRT Çukurova Radyosu’nda canlı olarak yayınlanan Akdeniz’den Toroslar’a” programına konuk oldu. Sunucu Nur Görür’ün ‘güneş lekeleri’ ile ilgili sorularını yanıtlayan Uzm. Dr. Dönmez, baharla birlikte güneş lekelerinin görülme oranının arttığını belirtti. Uzm. Dr. Neslihan Dönmez, şapka, giysi ve kremlerle korunmanın öneminin altını çizdi

Devamını Oku

Medical Park Tarsus Hastanesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ‘Çocuk Gözüyle Sağlık’ başlıklı, ödüllü resim yarışması düzenlemektedir. Yarışma kuralları ve diğer ayrıntılar aşağıdadır.

Devamını Oku

Gebe Okulu Eğitim Semineri'ne Davetlisiniz

Medical Park Göztepe
166

Gebe Okulu Eğitim Semineri'ne Davetlisiniz

Devamını Oku

Kansere Karşı Birlikte Yürüyelim!

Medical Park Ordu
121

Kanser haftası etkinlikleri kapsamında kansere yönelik farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen yürüyüşe hastane yöneticileri, doktorlar, hastane çalışanları ve halkımız katıldı.

Devamını Oku

Neden Check-Up Yaptırmalısınız?

MEDİCAL PARK KURUMSAL
371

Modern Tıp'ta amaç, hastalık ortaya çıkmadan önce gerekli önlemler alarak, kişinin sağlıklı kalmasını sağlamaktır. Çünkü hastalık ortaya çıktıktan sonra hem tedavisi çok daha pahalı olmakta, hem de sağlık artık bir kez bozulmuş olmaktadır.

Devamını Oku

Komutandan Ziyaret

Medical Park Ordu
356

Bein spor ve Beşiktaş ve Milli Takım Spor muhabiri, aynı zamanda Vatan gazetesi spor yazarı gazeteci Sn. Ömer GÜVENÇ’ e tedavi gördüğü Medical Park Ordu Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesinde, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hakan SARAÇ ve beraberindeki heyette bulunan Ordu eski Jandarma Alay Komutanı J. Kd. Albay Sedat SARIKAYA, Ordu J. Alay Komutanı J. Albay Tolunay BAŞER, Alay Komutan Yardımcısı J. Yarbay Murat YILMAZ tarafından geçmiş olsun ve nezaket ziyaretinde bulunuldu.

Devamını Oku

Yaşlanma ister kadın ister erkek, tüm bireylerde fizyolojik değişimleri beraberinde getiriyor. Yaşlanma belirtilerinin başladığı 55 yaş üstü bireylerin vücutlarında gözlemlenen aktif hücre kayıpları metabolizmayı ve dolayısıyla sağlığı etkiliyor. Yaşlılığa geçişin beraberinde getirdiği birçok hastalık ve sağlık sorunu; vücutta aktif görev üstlenen bu hücrelerin kaybıyla tetikleniyor. Kanser, görme kaybı, kemik erimesi, eklem hastalıkları, kalp yetersizliği yaşlılıkta sık gözlemlenen sağlık sorunlarının başında yer alıyor.

Devamını Oku

Kardeşi Doğmadan İlik Nakliyle Hayata Tutundu

Medical Park Antalya
348

Kordon kanından nakille hayata tutunmak için kardeşinin doğmasını bekleyen 9 yaşındaki Batuhan Ağcık'a, TÜRKÖK'den Medical Park Antalya Hastanesi’nde nakledilen ilik can aşısı oldu. Kanser hastalarını tedavi edebilmek için doktor olmayı hayal eden Ağcık, ilik naklinden bir ay sonra dünyaya gelen ve "Kayra Berk" ismi koyulan kardeşiyle moral buluyor.

Devamını Oku