Haberler

Özellikle de 18-35 yaş aralığındaki genç ve genç yetişkinler hem anlık sağlık durumları hem de geleceklerini sağlıklı geçirebilmeleri için düzenli sağlık kontrollerini ihmal etmemesi gerektiriyor.

Devamını Oku

Medical Park'tan Annelere Kucak Dolusu Sağlık

MEDİCAL PARK KURUMSAL
21166

Bizce mutlulukla kutlanacak nice anneler günü için sağlık en güzel hediye. Medical Park Hastaneleri tüm anneler için özel sağlık paketleri sunuyor.

Devamını Oku

Ramazan'da Sağlığınızı İhmal Etmeyin!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
48575

Medical Park’ın Ramazan Sağlığı Paketi ile oruç nedeniyle vücutta ortaya çıkması olası ya da mevcutta ortaya çıkan değişimler tespit edilerek, bu ayın sağlıklı tamamlanmasına destek olunuyor.

Devamını Oku

“Kansersiz yaşama destek sorumluluğumuzdur” projesi ile 40 yaş üzerindeki kadın ve erkeklere meme ve akciğer kanserine yönelik sağlık taramaları gerçekleştiriliyor.

Devamını Oku

Kalp Sağlığı İçin Düzenli Kontrolleri İhmal Etmeyin!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
4002

12-18 Nisan Kalp Sağlığı Haftası vesilesiyle, Medical Park’ın Mayıs sonuna kadar sunduğu özel sağlık paketleri hakkında bilgi almak ve yararlanmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Devamını Oku

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle, Medical Park 7-17 yaş grubuna Sağlıklı Nesiller paketini sunuyor.

Devamını Oku

Kanserin Erken Tanısı İçin Geç Kalma!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
5643

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her yıl birçok can kaybına neden olan kanserin tedavisinde erken teşhis büyük önem taşıyor.

Devamını Oku

Bahar hastalıklarından uzak kalmanız, yazı zinde ve mutlu karşılamanız için Medical Park Hastaneleri Mayıs sonuna kadar geçerli Bahar Sağlığı Programı’nı sunuyor.

Devamını Oku

Bupa Acıbadem Sigortalılar ve Aksigortalılar 1 Nisan itibariyle Medical Park Hastaneleri’nden poliçeleri kapsında hizmet alabilecek.

Devamını Oku

MLP Care 30 Bin Kişiye İşitme Taraması Yapacak

MEDİCAL PARK KURUMSAL
4694

Türkiye’nin öncü kurumlarından olan MLP Care, proje kapsamında 3 ay boyunca İstanbul ve Kocaeli’de 30.000 çocuk ve yetişkine işitme testi yapılacak.

Devamını Oku