Haberler

Galatasaray Erkek Voleybol Takımı’nın yeni transferi Kanadalı milli oyuncu Justin William Duff, VM Medical Park Pendik Hastanesi’nde rutin sağlık taramalarını yaptırdı. Filenin Aslanları’nın başarılı voleybolcusu Duff’ın rutin sağlık kontrolünde akciğer röntgeni, kan tahlili, idrar tahlili, eko, efor, kardiyoloji, genel cerrahi, göz, kulak burun boğaz, ortopedi ve dahiliye taramaları yapıldı

Devamını Oku

VM Estetik ile hayatı size yakıştığı gibi yaşayın

MEDİCAL PARK KURUMSAL
114

Erkekler de artık dış görüşüyle ilgili kaygı duyuyor; iyi bir görünüme sahip olmak için sosyal yaşamda öne çıkmak, daha özgüvenli olmak gibi hedeflerle diyetler uyguluyorlar, düzenli spor yapıyorlar. İyi yaşama dair erkeklerin bu ilgisi medikal estetik ve plastik cerrahi uygulamalarında uzmanlığın önemini artırıyor.

Devamını Oku

Kışa Geçişte Sağlık Kontrollerinizi İhmal Etmeyin!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
780

Sağlık sorunu olmayan kişilerin hangi aralıklarla sağlık kontrollerini yaptırması gerektiği sanıldığının aksine sadece yaş ve genetik yapı ile ilgili değil; çevresel faktörler de doğrudan ilişkilidir. Bu çevresel faktörlerden en önemlisi mevsim değişikliği, başka bir deyişle havaların soğumasıdır.

Devamını Oku

Meme Sağlığınız İçin Kontrol Bizde

MEDİCAL PARK KURUMSAL
20332

Medical Park Hastaneleri’nin 40 yaş üstü ve 40 yaş altı kadınlara yönelik hazırladığı meme sağlığı programları Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı dolayısıyla Ekim ayı sonuna kadar özel avantajlarla sunuluyor.

Devamını Oku

Kalp kontrollerinizi ihmal etmeyin!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
6821

Yapısal ve çevresel faktörlerden kaynaklı olmak üzere kalp sağlığını tehdit eden onlarca risk faktörü var. Ancak kalp sağlığının bozulması sadece bu faktörlerle sınırlı değil. Araştırmalar hiçbir risk faktörü taşınmadığı halde her 100 bireyden birinin hayatı boyunca bir kez kalp krizi geçirme riskine sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Devamını Oku

Galatasaray’ın yeni transferi Badou Ndiaye, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sağlık taramalarını yaptırdı

Devamını Oku

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Erkek Basketbol A Takımı’nın oyuncusu Mert Çevik, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde rutin sağlık taramalarını yaptırdı.

Devamını Oku

Galatasaray’ın A takımının ve Uruguay milli takımının kalecisi Fernando Muslera, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Devamını Oku

Erkek Sağlığı Programı ile sağlığınız emin ellerde

MEDİCAL PARK KURUMSAL
4186

Medical Park Hastaneleri daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için yol gösterici olacak pek çok testi içeren erkeklere özel bir sağlık programı hazırladı. 30-65 yaş arasındaki erkeklerin metabolizma ve yaş özelliklerine göre hazırlanan Erkek Sağlığı Programı gelecekte ortaya çıkabilecek sağlık risklerine karşı önlem almak için yol gösterici nitelikte. Sağlığınızın emin ellerde olduğunu hissettirecek Erkek Sağlığı Programı’ndan SGK kapsamındaki erkekler özel avantajlarla yıl sonuna kadar yararlanılabilecek.

Devamını Oku

Kasımpaşaspor’un yeni transferi Uğurcan Yazğılı, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sağlık taramasından geçti.

Devamını Oku