Haberler

Doğuma Hazırlık Kursları

MEDİCAL PARK KURUMSAL
299

Doğuma hazırlık kursları, doğum öncesi ve sonrası süreçte anne-baba ile bebeğe bakacak olan kişiyi eğitmeyi amaçlamaktadır.

Devamını Oku

Medical Park; Türkiye Yüzme Federasyonu’nun sağlık sponsoru olarak, yıl boyunca lisanslı yüzücülere ve teknik ekiplere sağlık hizmetlerinde özel imkânlar sunmanın yanı sıra; 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda yarışacak millilerin tüm sağlık ihtiyaçlarını üstlenecek.

Devamını Oku

Medical Park Hastaneleri olarak; 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla genel sağlığa ve meme kanseri taramalarına yönelik paketlerimizi Mart sonuna kadar özel avantajlarla sunuyoruz.

Devamını Oku

Fransa, Almanya, İspanya gibi Avrupa’nın birçok ülkesinde bulunan AOSpine Omurga Cerrahisi Eğitim Merke-zi, artık BAU Medical Park Göztepe’de.

Devamını Oku

Bariatrik Cerrahide Akut Komplikasyon Yönetimi

İ.A.Ü. VM Medical Park Florya
267

Bariatrik Cerrahide Akut Komplikasyon Yönetimi

Devamını Oku

Hayatın mutluluklarını sevdiğinizle birlikte dolu dolu yaşamak için hem kendi hem de sevdiğinizin sağlığını korumaya özen gösterin.

Devamını Oku

Kasımpaşaspor’un Yeni Transferi Karim Hafez Medical Park Bahçelievler’de Kontrolden Geçti

Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler
435

Kasımpaşaspor’un Mısırlı yeni transferi Karim Hafez, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde rutin sağlık taramalarını yaptırdı.

Devamını Oku

Galatasaray A takımının 30 yaşındaki yeni transferi Konstantinos Mitroglou,  Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. Kontrollerde genç futbolcuya Göz, Ortopedi, Genel Cerrahi, Nöroloji, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Dahiliye muayenelerinin yanı sıra, Radyoloji, Eko-Efor ve kan tetkikleri yapıldı.

Devamını Oku

Galatasaray’ın Yeni Transferi Mbaye Diagne Medical Park Bahçelievler’de Kontrolden Geçti

Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler
365

Galatasaray A takımının 27 yaşındaki yeni transferi Mbaye Diagne,  Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. Kontrollerde genç futbolcuya Göz, Ortopedi, Genel Cerrahi, Nöroloji, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Dahiliye muayenelerinin yanı sıra, Radyoloji, Eko-Efor ve kan tetkikleri yapıldı.

Devamını Oku

Erken tespit edilen belirtiler tedaviye erken başlanmasını ve erken tedavi de hastalık henüz erken bir safhadayken müdahale edilebilmesine olanak sağlıyor.

Devamını Oku