Haberler

Kurban Bayramı sağlık kontrolleri için önemli bir dönem

MEDİCAL PARK KURUMSAL
36008

Kurban Bayramı sağlık kontrolleri için önemli bir dönem

Devamını Oku

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Erkek Basketbol A Takımı’nın oyuncusu Mert Çevik, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde rutin sağlık taramalarını yaptırdı.

Devamını Oku

Galatasaray’ın A takımının ve Uruguay milli takımının kalecisi Fernando Muslera, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Devamını Oku

Erkek Sağlığı Programı ile sağlığınız emin ellerde

MEDİCAL PARK KURUMSAL
3742

Medical Park Hastaneleri daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için yol gösterici olacak pek çok testi içeren erkeklere özel bir sağlık programı hazırladı. 30-65 yaş arasındaki erkeklerin metabolizma ve yaş özelliklerine göre hazırlanan Erkek Sağlığı Programı gelecekte ortaya çıkabilecek sağlık risklerine karşı önlem almak için yol gösterici nitelikte. Sağlığınızın emin ellerde olduğunu hissettirecek Erkek Sağlığı Programı’ndan SGK kapsamındaki erkekler özel avantajlarla yıl sonuna kadar yararlanılabilecek.

Devamını Oku

Kasımpaşaspor’un yeni transferi Uğurcan Yazğılı, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sağlık taramasından geçti.

Devamını Oku

Fenerbehçe A futbol takımından 5 futbolcu, VM Medical Park Pendik Hastanesi’nde sezon öncesi rutin sağlık taramalarını yaptırdı.

Devamını Oku

Galatasaray A futbol takımından 9 futbolcu, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde rutin sağlık taramalarını yaptırdı.

Devamını Oku

Yaz aylarında hava sıcaklığı ve nem oranının artmasıyla insan vücudunda birçok fizyolojik reaksiyon oluşur. Aşırı yüksek sıcaklık sağlık sorunu olmayan, bireyleri bile olumsuz etkileyebilir, hatta bazen sağlığı tehdit edici boyutlara ulaşabilir. Aşırı sıcakların sağlığı olumsuz etkilememesi alınacak önemlerin başında yaz başında yapılan sağlık kontrolü yer alıyor. Muayene ve beraberinde yapılan tetkiklerle vücudun zayıf yönleri belirlenir ve bu zayıf yönleri güçlendirici önlemler alınır.

Devamını Oku

Kasımpaşaspor’un yeni transferi Özgür Çek, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. 27 yaşındaki başarılı defans oyuncusu kan tahlili, idrar tahlili, eko- efor testlerinden geçti. Ardından kardiyoloji, genel cerrahi, ortopedi ve dahiliye muayenelerinden geçerek sağlık kontrolünü tamamladı.

Devamını Oku

55 Yaş üstü bireylerde sağlık kontrolleri daha önemli!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
1358

Yaşlanma ister kadın ister erkek, tüm bireylerde fizyolojik değişimleri beraberinde getiriyor. Yaşlanma belirtilerinin başladığı 55 yaş üstü bireylerin vücutlarında gözlemlenen aktif hücre kayıpları metabolizmayı ve dolayısıyla sağlığı etkiliyor. Yaşlılığa geçişin beraberinde getirdiği birçok hastalık ve sağlık sorunu; vücutta aktif görev üstlenen bu hücrelerin kaybıyla tetikleniyor.  Kanser, görme kaybı, kemik erimesi, eklem hastalıkları, kalp yetersizliği yaşlılıkta sık gözlemlenen sağlık sorunlarının başında yer alıyor.

Devamını Oku