Haberler

“Kansersiz yaşama destek sorumluluğumuzdur” projesi ile 40 yaş üzerindeki kadın ve erkeklere meme ve akciğer kanserine yönelik sağlık taramaları gerçekleştiriliyor.

Devamını Oku

Kalp Sağlığı İçin Düzenli Kontrolleri İhmal Etmeyin!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
3379

12-18 Nisan Kalp Sağlığı Haftası vesilesiyle, Medical Park’ın Mayıs sonuna kadar sunduğu özel sağlık paketleri hakkında bilgi almak ve yararlanmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Devamını Oku

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle, Medical Park 7-17 yaş grubuna Sağlıklı Nesiller paketini sunuyor.

Devamını Oku

VM Medical Park Mersin Hastanesi olarak çocuklarımızın içinde saklı olan yeteneği, özgünlüğü ve heyecanı önemsiyoruz.

Devamını Oku

Kanserin Erken Tanısı İçin Geç Kalma!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
5034

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her yıl birçok can kaybına neden olan kanserin tedavisinde erken teşhis büyük önem taşıyor.

Devamını Oku

Bahar hastalıklarından uzak kalmanız, yazı zinde ve mutlu karşılamanız için Medical Park Hastaneleri Mayıs sonuna kadar geçerli Bahar Sağlığı Programı’nı sunuyor.

Devamını Oku

Bupa Acıbadem Sigortalılar ve Aksigortalılar 1 Nisan itibariyle Medical Park Hastaneleri’nden poliçeleri kapsında hizmet alabilecek.

Devamını Oku

MLP Care 30 Bin Kişiye İşitme Taraması Yapacak

MEDİCAL PARK KURUMSAL
4359

Türkiye’nin öncü kurumlarından olan MLP Care, proje kapsamında 3 ay boyunca İstanbul ve Kocaeli’de 30.000 çocuk ve yetişkine işitme testi yapılacak.

Devamını Oku

Medical Park; Türkiye Yüzme Federasyonu’nun sağlık sponsoru olarak, yıl boyunca lisanslı yüzücülere ve teknik ekiplere sağlık hizmetlerinde özel imkânlar sunmanın yanı sıra; 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda yarışacak millilerin tüm sağlık ihtiyaçlarını üstlenecek.

Devamını Oku

Fransa, Almanya, İspanya gibi Avrupa’nın birçok ülkesinde bulunan AOSpine Omurga Cerrahisi Eğitim Merke-zi, artık BAU Medical Park Göztepe’de.

Devamını Oku