Haberler

Sigarayı bırakmanız için desteğe hazırız

MEDİCAL PARK KURUMSAL
10280

Birçok hastalığı tetikleyen ve yaşam kalitesini düşüren bu zararlı alışkanlığı sonlandırmak isteyenlere Medical Park Hastaneleri Sigarayı Bırakıyorum Paketi’ni sunuyor.

Devamını Oku

Galatasaray’ın yeni transferi Marcos Do Nascimento Teixeira, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde rutin sağlık taramalarını yaptırdı.

Devamını Oku

23 yaşındaki defans oyuncusu Emre Taşdemir, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi’nde sağlık kontrolünden geçti. Kontrollerde Galatasaray’ın yeni transferine Göz, Ortopedi, Genel Cerrahi, Nöroloji, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Dahiliye muayenelerinin yanı sıra, Radyoloji, Eko-Efor ve kan tetkikleri yapıldı.

Devamını Oku

Kasımpaşaspor A takımının yeni transferi, 24 yaşındaki Bosna Hersekli orta saha oyuncusu Haris Hajradinovic, Medical Park Bahçelievler’de sağlık kontrolünden geçti. Kontrollerde genç futbolcuya Göz, Ortopedi, Genel Cerrahi, Nöroloji, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Dahiliye muayenelerinin yanı sıra, Radyoloji, Eko-Efor ve kan tetkikleri yapıldı.

Devamını Oku

Kasımpaşaspor’un yeni transferi Tobias Heintz, Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.

Devamını Oku

Azad Toptik Altınbaş Üniversite Hastanesi Medical Park Bahçelievler'de kontrolden geçti

Altınbaş Üniversitesi Medical Park Bahçelievler
355

Kasımpaşaspor’un yeni transferi Azad Toptik, Altınbaş Üniversite Hastanesi Medical Park Bahçelievler’de rutin sağlık taramalarını yaptırdı.

Devamını Oku

VM Estetik'ten Yeni Yıl Güzelliği

MEDİCAL PARK KURUMSAL
9947

Her yılbaşı yeni yılın hayatımıza yenilikler getirmesini dileriz. Yeni yıl dileği; görümünde değişiklik yapmak, sağlığını koruyarak daha da güzelleşmek olanlar için Medical Park’ın VM Estetik Klinikleri medikal estetik ve plastik cerrahi uygulamalarında 15 Ocak 2019’a kadar özel avantajlar sunuyor.

Devamını Oku

Soğuk havalarda kalp sağlığınıza dikkat edin!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
28828

Beyindeki “Hipotalamus” isimli bölge vücudun termostatı olarak görev yapar. Soğuk havada koruyucu mekanizmaları çalıştırır; ciltteki kılcal damarlar büzülür, kaslar hareketlenir. Bu şekilde vücudun ihtiyaç duyduğu ısı korunur. Bu mekanizmanın işlemesi için kalp daha fazla çalışır, atış sayısını arttırır. Kalbin artan bu temposu yaş, fiziksel yapı, mevcut kronik hastalıklar ile birleştiğinde kalpte sorunlar ortaya çıkabilir.

Devamını Oku

Birçok hastalığın arttığı kış mevsimini sağlıklı geçirmenin en etkili yollarından biri soğuk havaların başlamasıyla birlikte sağlık kontrollerini yaptırmak. Aylarca devam edecek soğuk havalar nedeniyle düşecek bağışıklık ve artan hastalıklara karşı gerekli önlemlerin alınması için vücutta gerekli tetkiklerin yapılması ve riskli noktaların belirlenerek buna göre metabolizmanın takviye edilmesi gerekiyor.

Devamını Oku

İstanbul Aydın Üniversitesi VM Medicalpark Florya ve İstinye Üniversitesi Liv Hastanesi Bahçeşehir, Sağlık Bakanlığı onaylı Obezite Merkezlerimizde Obezite ile mücadele ediyoruz.

Devamını Oku