Tüm hasta odalarımız hasta ve hasta yakınlarının tüm temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere en yüksek kalitede yapılandırılmıştır. Hasta odaları konfor beklentisine göre standart oda ve süit olarak ayrılmaktadır.

Tüm standart odalarda buzdolabı, televizyon, özel kasa ve refakatçinin rahatça dinlenebileceği bir koltuk bulunmaktadır. Odalardaki duş ve tuvalet alanları üst düzey hijyenik kriterlere göre düzenli aralıklarla temizlenmektedir. Ayrıca gazete servisi ve wifi internet gibi hizmetler de hasta ve refakatçilerimize sunulmaktadır.

Hastanelerimizdeki süit odalar hasta ve refakatçisi için iki ayrı bölümde yapılandırılmıştır. Refakatçiler süit oda içindeki kendilerine ayrılan bölümde üst düzey konforda dinlenebilmektedir. Standart odalarda yer alan temel özelliklere ek olarak, süit odalarda refakatçilerin kullanımına yönelik ek tuvalet ve televizyon gibi ekstra imkânlar da sunulmaktadır.

Ayrıca doğum yapan annelerimizin kaldığı odalar aynı alanda konumlandırılmış ve beklentilerine göre farklılaştırılmış. Bebek heyecanlarını dolu dolu yaşamak isteyen ebeveynlerin istekleri doğrultusunda fotoğraf çekimi ve oda süslemesi gibi ek hizmetler de bu alanda deneyimli profesyonellerin yönetiminde sunulmaktadır.