Kanserin Erken Tanısı İçin Geç Kalma!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
6000

Kanser vücudun herhangi bir kısmındaki hücrelerin kontrolsüz çoğalmasıyla ortaya çıkan kötü urun neden olduğu hastalıktır. Bugüne kadar yapılan araştırmalar kanserin oluşmasında davranışsal faktörler (sigara içmek, sağlıksız beslenmek, vb.), biyolojik faktörler (yaş, cilt yapısı, vb.),  çevresel faktörler (içinde bulunduğunuz çevrenin koşulları) ve genetik faktörler (aileden kalıtımsal aktarım) rol oynadığını ortaya koyuyor. Kısacası bireyler ne kadar sağlıklı yaşamaya dikkat etse de, kontrolü dışındaki nedenlerden dolayı kanser riski ile karşı karşıya olabilir.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de her yıl birçok can kaybına neden olan kanserin tedavisinde erken teşhis büyük önem taşıyor. Erken tespit edilen belirtiler tedaviye erken başlanmasını ve erken tedavi de hastalık henüz erken bir safhadayken müdahale edilebilmesine olanak sağlıyor.

Medical Park Hastaneleri’nin kanserin erken tanısına kadar Haziran sonuna kadar sunduğu paketler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.
 

Kansere Karşı Farkındayım Paketi (-40 Yaş Kadın)

Kansere Karşı Farkındayım Paketi (+40 Yaş Kadın)

Kansere Karşı Farkındayım Paketi (Erkek)

Meme Sağlığı Paketi (-40 Yaş Kadın)

Meme Sağlığı Paketi (+40 Yaş Kadın)