VM Medical Park Kocaeli Hastanesi

Türkiye'nin en büyük hastane zincirlerinden Medical Park'ın sağlıkta çeyrek asrı aşan tecrübesini, ileri tanı ve tedavi yöntemleri, uzman hekim kadrosu ve yüksek hizmet kalitesiyle birleştiren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Kocaeli halkına hizmet veriyor. 

Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, kişiye özel, ileri tanı ve tedavi yöntemleriyle bölgede fark yaratıyor. 48 bin metrekare kapalı alanda 10 ameliyathane, 101 poliklinik ve 151 yatak kapasitesiyle Kocaeli'nin en büyük özel hastanesi olan VM Medical Park, hastalarına sunduğu üstün hizmet anlayışıyla kısa zamanda bölgenin referans hastanesi oldu. 

Doğu Marmara ve Kocaeli'nin en büyük karma projelerinden Symbol Alışveriş Kongre ve Yaşam Merkezi içerisinde yer alan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, şehre yakın olması açısından da ulaşımda büyük avantaj sağlıyor. Dünya standartlarında sunduğu hizmet, ileri teknoloji tanı ve tedavi yöntemleriyle VM Medical Park Kocaeli, sağlıkta yeni bir ekolün öncülüğünü üstleniyor.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Instagram sayfamız: vmmedicalparkkocaeli

Facebook sayfamız: vmmedicalparkkocaeli

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

VM Medical Park Kocaeli İletişim Bilgileri

Adres
Ovacık Mahallesi, D-100 Karayolu Üstü, No:34, Symbol AVM Yanı, 41140, Başiskele - Kocaeli
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.