EVİNİZİN KONFORUNDA PROFESYONEL SAĞLIK HİZMETİ SUNUYORUZ

Formu Doldur, Hemen Arayalım
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirmeyi okudum; randevu hatırlatma ve hizmet sunumu için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.
Evde sağlık hizmetimiz şimdilik İstanbul'daki hastanelerimiz tarafından sunulmaktadır.
Türkiye’nin her yerinden hekimlerimizle görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

EVİNİZİN KONFORUNDA PROFESYONEL SAĞLIK HİZMETİ SUNUYORUZ

Sağlık  hizmetlerini her durumda kesintisiz şekilde sunabilmek üzere yenilikçi çözümler geliştiren Medical Park olarak, çeyrek asırlık asrı aşan deneyimimizi yaşam alanlarınızın konforuna dahil ediyor ve profesyonel sağlık hizmetlerini evinize getiriyoruz. İstanbul il sınırları içinde teşhis ve tedavi sonrası bakım süreçleri, kronik hastalık takibinin yanı sıra koruyucu hekimlik kapsamındaki pek çok hizmetimiz ile Medical Park evde sağlık hizmetimiz ile ihtiyaçlarınıza evinizde cevap veriyoruz.

Sorularınızı iletmek ve randevu almak için 0 850 205 38 33 numaralı çağrı merkezimize ulaşabilir ya da formumuzu doldurabilirsiniz.

EVDE BAKIM KAPSAMINDAKİ HİZMETLERİMİZ

Hekim Hizmetleri: Evde sağlık hizmetlerimiz kapsamında; tüm branşlarda uzaktan, telefonla görüntülü hekim görüşmesi imkânı sunuyoruz. pratisyen veya uzman hekimlerimiz ev ziyaretleri gerçekleştiriyor; muayene, kronik hastalık kontrolü ve sağlık durumu takibi gibi hizmetleri hastanın kendi yaşam alanında, evinde sunuyor. Ayrıca diyetisyenlerimiz ve psikologlarımız da ev ziyaretleri yapabiliyor.

Hemşire Hizmetleri: Hemşirelerimiz tarafından enjeksiyon ve ilaç uygulamaları, sonda takılması, kan alınması, pansuman, yatak yarası bakımı, serum takılması gibi pek çok evde sağlık uygulaması başarı ile gerçekleştiriliyor.

Palyatif Bakım Hizmeti: Palyatif bakım hizmetine ihtiyacı olan hastalarımızın evine gidiyoruz. 

 • Beslenmesi fiziksel ve psikolojik /nörolojik nedenleler ile bozulup enteral, parenteral beslenme desteğine ihtiyaç duyanlar
 • Enfeksiyon, kas ve nörolojik hastalıklar nedeniyle solunumu bozulmuş olup, invaziv ve noninvaziv mekanik ventilasyon desteğine ihtiyacı olan hastalar
 • Enfekte yatak yarası açılan, kateteri olup tıkanan, kırılan, giriş enfeksiyonu olan ya da katatere bağlı fonksiyon bulguları bulunan hastaların tedavisi ve tıbbi sorunlarının giderilmesi için hizmet sunuyoruz.

Covid-19 Tarama: Evde sağlık hizmetlerimiz kapsamında uzman sağlık ekibimizle covid-19 şüphesi olan vakalar için PCR testini evinizde yapıyor, sonuçlarınızı 24 saat içinde paylaşıyoruz. Tedavinin hastanede devam etmesi gerekli olan durumlar için hastalarımıza 7/24 acil ambulans hizmeti sunuyoruz.

Covid-19 geçirmiş hastalarımız  Medical Park’ın hazırladığı Covid-19 Sonrası Sağlık Paketi ile genel sağlık durumunu öğrenebiliyor, tedavi sonrası yaşanması muhtemel rahatsızlıklara karşı önlem alabiliyor.

Covid 19 sonrası kas gücü artırımı, solunum düzenlemesi, dolaşım bozuklukları tedavisi, kalp fonksiyonlarının değerlendirilmesi, nörolojik değerlendirme, beslenme programı ile metabolizma düzenlemesi gibi kişiselleştirilmiş rehabilitasyon uygulamaları sunuyoruz.

Ozon Tedavisi:  Nefes darlığı, çabuk yorulma, halsizlik, kas ağrısı, baş dönmesi, kulak çınlaması, çarpıntı ve güçsüzlük şikayetleri yaşayan ve hipertansiyon, kanser, şeker hastalığı ya da kalp hastalığı gibi kronik rahatsızlığı olan hastalarımız için ozon tedavisi ile korona tedavisi sonrası bağışıklık sistemlerini güçlendirmeye yönelik hizmet sunuyoruz.

Rehabilitasyon Hizmetleri: Evde rehabilitasyon hizmetlerimiz kapsamında fizyoterapi ve solunum terapisi opsiyonlarını sunuyoruz.

 • Fizyoterapi: Uzman fizyoterapistlerimiz, duruma göre farklılaştırılan egzersiz tedavileri ile ihtiyaç sahiplerinin yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor. Fizyoterapi hizmetlerimiz ortopedik rehabilitasyondan inme rehabilitasyonuna, ağrı yönetiminden omurilik yaralanmalarına kadar birçok alanı kapsıyor.
 • Solunum Terapisi: KOAH ve göğüs cerrahisi gibi operasyonları geçirmiş hastaların akciğerlerinde biriken akıntıların atılmasının gerektiği durumlarda uzmanlarımız evde bakım kapsamında solunum terapisi desteği veriyor.        

Yoğun Bakım Sonrası Hizmetler: Yoğun bakım sonrası evde hasta bakımında ihtiyaçların belirlenmesi ve sürecin yürütülmesi uzmanlarımız tarafından özenle gerçekleştiriliyor. Solunum, doğrudan mideden beslenme ve idrar sondası gibi özellikli ihtiyaçlara sahip olan hastalara modern teknik donanıma sahip ekipleri ev ortamında destek oluyor.

Sağlık Destek Personeli Hizmetleri: Evde bakım kapsamında; yaşlı bakımı ve hasta refakati hizmetlerinin hastanelerimizde görev yapan sağlık destek personelimiz tarafından verilmesini sağlıyoruz. Deneyimli sağlık destek personelimiz ihtiyaç sahiplerine yatak banyosundan ağız bakımına, tırnak bakımından sonda boşaltımına kadar birçok evde sağlık hizmetini sunuyor.

Yeni Annelere Destek Hizmetleri: Yeni doğum yapan annelere yönelik sunduğumuz Yeni Anne Destek Hizmeti, hastaneden ayrılışın sonrasındaki ilk iki haftayı kapsıyor. Yenidoğan alanında uzmanlaşmış bir hemşiremiz ihtiyaç sahibi annenin evini ziyaret ediyor; anneye eğitim veriyor ve bebeğin gerekli bakımını gerçekleştiriyor.

Teorik bilgilendirme ve pratik uygulamaları kapsayan evde sağlık eğitimleri şu başlıkları kapsıyor:

 • Meme bakımı ve emzirme
 • Yeni anne beslenmesi
 • Doğum sonrası egzersiz teknikleri
 • Bebeğe yaklaşım
 • Bebek için uygun ev koşulları
 • Ek gıdalara başlama
 • Aile planlaması
 • Bebeklerin bölgesel bakımları
 • Büyüme ve gelişim takibi
 • Yatış teknikleri
 • Masaj teknikleri
 • Büyüme ve gelişim takibi

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİNE DAİR MERAK EDİLENLER

Eve gelen hekim, hemşire ya da sağlık personeli Koronavirüs’e karşı nasıl tedbirler alıyor?

Hastanede çalışan personelimiz ile aynı koşullarda önleyici tedbirler alınmaktadır. Her ziyaret öncesinde tüm malzeme ve cihazlar dezenfekte edilmektedir.

Hangi saatler arasında evimde muayene hizmeti alabiliyorum?

Mesai saatleri içinde bu hizmeti sunabiliyoruz. Sizin ve hekimimizin uygun olduğu zaman belirlenerek randevu planlaması gerçekleştiriliyor.

Hangi saatler arasında evimde hemşire hizmeti alabiliyorum?

Evde hemşire hizmetinin  randevu ve planlaması mesai saatleri içinde gerçekleştirilmektedir. Acil durumlarda anlık hizmet sunulmamaktadır ancak randevu ile 7/24 hizmet verilebilmektedir.

İstanbul’un her noktasına evde bakım hizmeti veriyor musunuz?

Evet, İstanbul’un her noktasına evde bakım hizmeti verilmektedir. Hekimlerimizle görüntülü görüşme hizmetimizden ise Türkiye’nin her yerinden yararlanılabilmektedir.

Sağlık hizmetlerinden yararlanmak veya detaylı bilgi almak için formu doldurun, size ulaşalım.

Formu Doldur, Hemen Arayalım
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirmeyi okudum; randevu hatırlatma ve hizmet sunumu için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.
Evde sağlık hizmetimiz şimdilik İstanbul'daki hastanelerimiz tarafından sunulmaktadır.
Türkiye’nin her yerinden hekimlerimizle görüntülü görüşme yapabilirsiniz.