Sağlık sektöründe kendi sınıfının liderliğini üstlenen, çeyrek asırlık tecrübesini, değişen yaşam şartlarına adapte eden hastanecilik anlayışı olan MLP Care Grubu’na 2019 yılının Aralık ayında katılan ve “VM” anlayışını grubun İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ikinci hastanesi konumunda VM Medical Park Maltepe Hastanesi ile Marmara Bölgesine taşımıştır.

Adını İngilizce’de “Value Added Medicine” nin karşılığı olan “Sağlığa Değer Katan Hizmet” sloganından alan VM Medical Park Maltepe Hastanesi, dünya standartlarında ileri tanı ve tedavi yöntemleri, hasta odaklı kusursuz otelcilik hizmetleri, uzman ve akademik hekim kadrosuyla tüm branşlarda hasta kabul etmektedir. Sürekli yenilik için ileri teknolojisi ve yaratıcılığı ile harmanlıyor, bilimle beslenen yeni fikirlerini sağlıkta dünya standartlarını aşmak için kurguluyor. Yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışımızı Maltepe’ye taşıdık.


Nöroloji’den Üroloji'ye, Kulak Burun Boğaz’dan Kalp ve Damar Cerrahisi’ne uzanan geniş branş çeşitliliği ile hizmet veren VM Medical Park Maltepe Hastanesi 20.000 m²’lik kapalı alanda 7 ameliyathanesi ve 300’ü aşkın çalışanıyla sağlık ve iyi yaşama dair tüm ihtiyaçlara teknolojik altyapısı ve güncel tedavi yöntemleriyle çözümler sunmaktadır. Hastanede ayrıca 29 erişkin, 4 koroner, 5 KVC, 10 çocuk, ve 20 yenidoğan olmak üzere; toplamda 68 faal yatak ile yoğun bakım hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda el ve uzuv yaralanmalarında en önemli müdahale olan El - Mikro Cerrahi Bölümü de yer almaktadır.

SGK VE ÖZEL SAĞLIK SİGORTALARIYLA ANLAŞMALI

MLP Care’in çeyrek asırlık “Herkes İçin Sağlık” felsefesinin bir yansıması olarak yapılandırılan VM Medical Park Maltepe Hastanesi’nin SGK ve birçok özel sağlık sigortasıyla anlaşması bulunmaktadır.
 

İYİLEŞME SÜRECİNİ OLUMLU ETKİLEYEN MİMARİ

Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyerek kişilerin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen VM Medical Park Maltepe Hastanesi İstanbul ve Marmara Bölgesi’nde fark yaratmaya devam edecek. Bol gün ışığı alan, ferah ve konforlu odalarıyla hastanın iyileşme sürecini olumlu etkileyen bir tasarıma sahip VM Medical Park Maltepe Hastanesi, hijyen koşullarına uygun anti bakteriyel malzeme seçimi, estetik ve psikososyal kalite özellikleriyle de hastaların en temel ihtiyaçlarını karşılıyor.

ULAŞIM

Anadolu Yakası’nın merkezi güzergâhlarından Bağdat Caddesi üzerinde yer alan VM Medical Park Maltepe Hastanesi’ne Kadıköy-Pendik hatlı minibüsler veya 113N ile 16A hatlı otobüsler aracılığıyla kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Özel araçları ile gelen misafirler için otoparkı ve arzu edenler için vale hizmeti mevcuttur.

Cerrahi Bölümler; Kalp ve Damar Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Dahili Bölümler; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, Nöroloji, İç Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Dermatoloji, Psikoloji, Psikiyatri, Enfeksiyon Hastalıkları

Üniteler & Laboratuvarlar; Endoskopi – Bronkoskopi Ünitesi, Beslenme ve Diyetetik Ünitesi, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Kalp ve Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi, Yeni Doğan (NICU) Yoğun Bakım Ünitesi, Çocuk (PICU) Yoğun Bakım Ünitesi, Radyoloji Ünitesi, Biyokimya Laboratuvarı, Mikrobiyoloji – Patoloji – Genetik Laboratuvarı.

MARMARA BÖLGESİNİN “SAĞLIK ÜSSÜ”
Tecrübeli hekim kadrosu, multidisipliner tedavi yaklaşımı, güçlü teknolojik ve medikal altyapısıyla, gerek tedavi yaklaşımları gerek misafir hizmetleri tüm süreçleri titizlikle yürütülen hasta bakım anlayışı ile Marmara’nın donanımlı sağlık üssü VM Medical Park Maltepe Hastanesi’nde tüm branşlarda 3. basamak düzeyde  ileri teknoloji, tanı tedavi hizmetleri sunulmaktadır. Özellikle kanser cerrahisi, endoskopik ve mikrocerrahi teknikleri, plastik, estetik ve rekonstrüktif cerrahi uygulamaları, gelişmiş 3.basamak yoğun bakım ünitelerinde, bölgenin tüm acil ihtiyacını karşılayacak altyapısıyla alanında uzman hekimlerle hizmet vermektedir.

SAĞLIKTA KUSURSUZ OTELCİLİK HİZMETİ
Tedavi yaklaşımları kadar misafir hizmetleri ve hasta bakım anlayışıyla da fark yaratmakta olan VM Medical Park Maltepe Hastanesi’nde misafirlere geniş bir hizmet yelpazesi sunulmaktadır. Hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutulan bu kişiselleştirilmiş hizmette, 5 yıldızlı otel konforu oluşturulmaktadır. Tüm odalarda yerli-yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan, internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar birçok ayrıcalıklı hizmet yer almaktadır. İbadethane, Otopark, Vale gibi hasta ve hasta yakınlarının kolaylıkla ulaşabileceği özel hizmetler arasında konumlandırılmıştır.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

VM Medical Park Maltepe İletişim Bilgileri

Adres
Cevizli, Bağdat Cd. No:547, 34846 Maltepe/İstanbul
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.
SKS Kalite Yönetimi