VM Medical Park Maltepe Hastanesi

VM Medical Park Maltepe Hastanesi, dünya standartlarında ileri tanı ve tedavi yöntemleri, hasta odaklı kusursuz otelcilik hizmetleri, uzman ve akademik hekim kadrosuyla tüm branşlarda hasta kabul etmektedir.


Nörolojiden ürolojiye, kulak burun boğazdan kalp ve damar cerrahisine uzanan geniş branş çeşitliliği ile hizmet veren VM Medical Park Maltepe Hastanesi 20 bin m²’lik kapalı alanda 7 ameliyathanesi ve 300’ü aşkın çalışanıyla sağlık ve iyi yaşama dair tüm ihtiyaçlara teknolojik altyapısı ve güncel tedavi yöntemleriyle çözümler sunmaktadır. Hastanede ayrıca 29 erişkin, 4 koroner, 5 KVC, 10 çocuk ve 20 yenidoğan olmak üzere; toplamda 68 faal yatak ile yoğun bakım hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda el ve uzuv yaralanmalarında en önemli müdahale olan el - mikro cerrahi bölümü de yer almaktadır.

MLP Care’in çeyrek asırlık “Herkes İçin Sağlık” felsefesinin bir yansıması olarak yapılandırılan VM Medical Park Maltepe Hastanesi’nin SGK ve birçok özel sağlık sigortasıyla anlaşması bulunmaktadır.
 

Kusursuz Otelcilik hizmeti
Tedavi yaklaşımları kadar misafir hizmetleri ve hasta bakım anlayışıyla da fark yaratmakta olan VM Medical Park Maltepe Hastanesi’nde misafirlere geniş bir hizmet yelpazesi sunulmaktadır. Hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutulan bu kişiselleştirilmiş hizmette, 5 yıldızlı otel konforu oluşturulmaktadır. Tüm odalarda yerli-yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan, internet hizmetine, hastaya özel diyet menüsünden gazete-dergi servisine kadar birçok ayrıcalıklı hizmet yer almaktadır. İbadethane, otopark, vale gibi hasta ve hasta yakınlarının kolaylıkla ulaşabileceği özel hizmetler arasında konumlandırılmıştır.

Ulaşım

Anadolu Yakası’nın merkezi güzergâhlarından Bağdat Caddesi üzerinde yer alan VM Medical Park Maltepe Hastanesi’ne Kadıköy-Pendik hatlı minibüsler veya 113N ile 16A hatlı otobüsler aracılığıyla kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Özel araçları ile gelen misafirler için otoparkı ve arzu edenler için vale hizmeti mevcuttur.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Instagram sayfamız: vmmedicalparkmaltepe

Facebook sayfamız: vmmedicalparkmaltepe

Hekimlerimiz

VM Medical Park Maltepe İletişim Bilgileri

Adres
Cevizli, Bağdat Cd. No:547, 34846 Maltepe/İstanbul
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.