Medical Park Türkiye Yüzme Federasyonu'nun Sağlık Sponsoru Oldu

MEDİCAL PARK KURUMSAL
5265

Medical Park; Türkiye Yüzme Federasyonu’nun sağlık sponsoru olarak, yıl boyunca lisanslı yüzücülere ve teknik ekiplere sağlık hizmetlerinde özel imkânlar sunmanın yanı sıra; 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda yarışacak millilerin tüm sağlık ihtiyaçlarını üstlenecek.

Sağlık hizmetlerinde çeyrek asrı geride bırakan Medical Park spora verdiği desteklere bir yenisini ekleyerek, Türkiye Yüzme Federasyonu’nun sağlık sponsorluğunu üstlendi. Sponsorluk kapsamında 2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılacak 30 milli yüzücünün sağlık kontrolleri ve olası rahatsızlıklardaki tedavileri Medical Park Hastaneleri tarafından gerçekleştirilecek. Ayrıca 1 yıl boyunca federasyon tarafından düzenlenen müsabaka, yarışma gibi tüm etkinliklere o ilde faaliyet gösteren Medical Park Hastaneleri tarafından ambulans ve ilkyardım ekibi desteği; tüm lisanslı yüzme sporcularına ve teknik kadrolara sağlık hizmetlerinde özel imkânlar sunulacak.

Sponsorluk anlaşmasının duyurusu Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın ve Medical Park markasını bünyesinde bulunduran MLP Care’in Kurumsal Tanıtım ve Marka Yönetimi Koordinatörü Barış Bezel’in katılımıyla 4 Mart 2019 Pazartesi günü, İstanbul’da düzenlenen tören ile gerçekleşti.

Törende konuşan Türkiye Yüzme Federasyonu Başkanı Erkan Yalçın “Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları sürecinde sporcularımıza ve Türk yüzme sporuna destek olacak her projenin içinde yer almaya gayret gösterdik ve gösteriyoruz. Bu süreçte yanımızda yer alan ülkemizin önemli sağlık markalarından biri olan Medical Park’ın yönetimine teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca bu önemli projede emeği geçen Medical Park yetkililerine, Türkiye Yüzme Federasyonu Genel Sekreterimiz Sayın Seçkin Renklibay’a ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Sponsorluk ile destek verdikleri spor dallarına yüzmeyi de eklemekten gurur duyduklarını belirten MLP Care’in Kurumsal Tanıtım ve Marka Yönetimi Koordinatörü Barış Bezel “Medical Park markamız ile futboldan tenise birçok spor dalında ülkemizin dört bir yanındaki onlarca kulübümüze yıllardır destek veriyoruz. Federasyonumuzla yaptığımız bu anlaşma ile toplumsal sorumluluk anlayışımızın önemli bir parçası olan spora destek yaklaşımımızı artık yüzme gibi değerli bir branşa da yansıtacağız. Sporcu sağlığı alanındaki bilgi birikimiz ile yüzmenin ülkemizde gelişmesi ve yaygınlaşması için değerli çalışmalara imza atan federasyonumuza destek olmak bizim için gurur kaynağı olacak” dedi. Tokyo’da düzenlenecek 2020 Olimpiyatları’nda Türkiye’de temsil edecek milli yüzücülere başarı dileyen Bezel sözlerini şu şekilde tamamladı; “Son yıllarda elde edilen başarılar yüzmede ülkemizin çıtasını yükseltti. Artık yüzme toplumumuz tarafından takip edilen, uluslararası arenada başarı beklenilen branşlar arasında yerini aldı. Millilerimizin Japonya’da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyor, kurumum ve kendi adına kendilerine başarılar diliyorum.