Medical Park'tan Annelere Kucak Dolusu Sağlık

MEDİCAL PARK KURUMSAL
20762


Bizce mutlulukla kutlanacak nice anneler günü için sağlık en güzel hediye. Medical Park Hastaneleri tüm anneler için özel sağlık paketleri sunuyor. 40 yaş altı ve üstü kadınların farklılaşan ihtiyaçlarına göre hazırlanan paketlerden Haziran sonuna kadar yararlanmak mümkün.

Kadın Sağlığı Paketi
Kadınların günlük yaşamını sağlık ve mutluluk ile sürdürülebilmeleri için hormonel ve metabolik durumlarına ilişkin sağlık kontrollerini düzenli aralıklarla yaptırmaları gerekiyor. Medical Park Hastaneleri’nin sunduğu Kadın Sağlığı Paketi ile sağlık durumunuzu görebilir, olası risklere karşı önlemlerinizi alabilirsiniz.

Kadın Sağlığı Paketi

Kadın Hastalıkları ve Doğum Muayene

FSH

LH

Prolaktin

TSH

FT4

PAP Smear

Tam İdrar Tetkiki

Hemogram

Total Kolesterol

HDL

LDL

Trigliserit

Açlık Kan  Şekeri

Sedimentasyon

Üre

Kreatinin

ALT ve AST

Kalsiyum

Demir ve Demir Bağlama

 

Meme Kanseri Paketi
Dünyada en sık görülen üç kanser türü arasında yer alan meme kanseri, kadınlarda gözlemlenen kanser tipleri arasında ilk sırada yer alıyor. Türkiye’de kadınlar yönelik her dört kanserden birinin meme kanseri olduğu gözlemleniyor. Sadece Türkiye’de her yıl bini aşkın kadına meme kanseri teşhisi koyuluyor. Meme kanseri kısaca memeyi oluşturan dokulardaki hücrelerin anormal çoğalmaları olarak tanımlanıyor. Kontrol dışı çoğalan bu hücreler her kanserde olduğu gibi zamanla başka organlara yerleşip oralarda çoğalıp tüm vücuda yayılabiliyor. Geç fark edilen ve tedavi altına alınamayan meme kanseri, organ kayıplarının yanı sıra ölümlere neden olabiliyor.

Anneler Günü dolayısıyla, Medical Park Hastaneleri  Meme Kanseri Paketi’ni 40 yaş üstü ve 40 yaş altı kadınların ihtiyaçları doğrultusunda farklılaştırarak sunuyor.

 

Meme Kanseri Paketi
40 Yaş Altı Kadın

Meme Kanseri Paketi
40 Yaş Üstü Kadın

GENEL CERRAHİ MUAYENESİ

GENEL CERRAHİ MUAYENESİ

Meme USG

Meme USG

Hemogram

Mamografi

 

Hemogram