Memnuniyet Merkezi

Her yıl yüzbinlerce insanı sağlığına kavuşturmak için çalışan Medical Park Hastaneleri olarak dinamik hastanecilik anlayışımızın temelini hasta odaklı çalışmalarımız oluşturur. Mutlak hasta memnuniyeti hedefiyle çalışır; attığımız her adımı hastalarımızın ihtiyaçlarına göre planlarız. 

Bizim için memnuniyet, hastalarımızın randevu almak için bizlere ulaştığı Medical Park Çağrı Merkezi’nden başlar; hastanelerimizdeki karşılanma, teşhis ve tedavi uygulamaları ile devam eder.

Memnuniyet kavramında bizim için anahtar kelime, kaliteli hizmet sunumudur. Bu nedenle Çağrı Merkezi’nden Misafir Hizmetlerine, tüm tıbbi birimlerimizden Hasta Hakları Birimi’ne, Kalite Departmanı’ndan İnsan Kaynaklarına bütün idari birimlerimiz Memnuniyet Merkezimizin bir parçası olarak çalışır.  

Karşılaştığımız taleplerin “neden yapılamayacağına” değil; “nasıl”, “ne ölçüde” ve “ne şekilde” yapılabileceğine odaklanırız. Hastalarımız ve yakınlarının muayene, tetkik, teşhis, tedavi, yemek, temizlik, güvenlik, otopark ve hastane dolaşım gibi tüm ihtiyaçlarını memnuniyetle karşılamak daima önceliğimizdir.

Görüşlerinizi Paylaşın

İletmiş olduğunuz görüşler hızlıca değerlendirilmektedir.

Size daya iyi bir deneyim yaşatabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Görüşleriniz hastanelerimizden duyacağınız mutluluğu artırmak adına ilgili birimlere yönlendirilerek değerlendirilmektedir.

Loading...