VM Medical Park Mersin Hastanesi

VM Medical Park Mersin Hastanesi, yaklaşık 36 bin metrekare içerisinde nörovasküler ve nonvasküler girişimsel radyoloji, jinekolojik onkolojik ameliyatlar, suda doğum ve doğum koçu eşliğinde doğum, obezite cerrahisi, metabolik cerrahi, çocuk kardiyolojisi ve beyin cerrahisi gibi tüm branşlarda uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.

Sağlık turizmindeki iddiasını Mersin’de de sürdüren MLP Care, VM Medical Park Mersin Hastanesi’nde sadece bulunduğu bölgeye hizmet sunmakla kalmayıp, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek hastaların yanı sıra yabancı hastalara da hizmet vererek ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

SGK ve Özel Sağlık Sigortaları ile Anlaşmalı

Medical Park’ın çeyrek asrı aşan “Herkes için sağlık” felsefesinin bir yansıması olarak SGK ve birçok özel sağlık sigortalarıyla anlaşması bulunan VM Medical Park Mersin’de hangi sağlık güvencesine sahip olursa olsun tüm hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutuluyor. Sağlıkta kusursuz otelcilik hizmeti anlayışıyla da öne çıkmakta olan VM Medical Park Mersin Hastanesi’nde hasta ve yakınlarının konforu ön planda tutularak misafirlere geniş bir hizmet yelpazesi sunulmaktadır. 5 yıldızlı otel konforu sunulan tüm odalarda televizyon, internet hizmeti, hastaya özel diyet menüsü gibi birçok ayrıcalıklı hizmet yer almaktadır. Otopark, vale, ibadethane de hasta yakınlarının kolaylıkla ulaşabileceği özel hizmetler arasında konumlandırılmıştır.

ULAŞIM

VM Medical Park Hastanesi Mersin’in yükselen değeri Mezitli’de Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde yer almakta ve toplu ulaşımın en kolay adresinde hizmet vermektedir. Misafirlerin özel araçları için vale hizmeti mevcuttur.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Instagram sayfamız: vmmedicalparkmersin

Facebook sayfamız: vmmedicalparkmersin

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

VM Medical Park VM Medical Park Mersin İletişim Bilgileri

Adres
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı. No: 676 Mezitli - Mersin
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.