Görüntülü Doktor Görüşmesi

MEDİCAL PARK KURUMSAL
130923

Görüntülü Doktor Görüşmesi


İçinde bulunduğumuz olağandışı süreçte kronik rahatsızlıklara sahip kişilerin tedavilerinin güvenli şekilde sürdürülmesinin ve evden çıkmak istemeyen herkesin sağlık ihtiyaçlarının karşılanabilmesinin toplum sağlığı açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz.

Bu yaklaşımla hayata geçirdiğimiz görüntülü doktor görüşmesi hizmetimiz sayesinde artık pek çok branştan doktora ek olarak, psikolog ve diyetisyenlerimize akıllı telefonlarınız aracılığıyla online ortamda ulaşabilir, sağlığınıza ilişkin yönlendirmeleri evinizden kolayca alabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz branştan doktoru siz belirleyebilir veya çağrı merkezimizi arayarak o an müsait olan ilgili branştan doktorlardan biri ile beklemeden online doktor görüşmesini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca canlı doktor görüşmesi sırasında tahlil ve tetkik dokümanlarınızı anlık olarak doktorunuz ile paylaşabilirsiniz.

İnternete bağlı herhangi bir akıllı telefon üzerinden görüntülü doktor görüşmesini canlı gerçekleştirebilirsiniz. Canlı doktor görüşmesinin akıcı geçmesi için internet hızınızın yeterli olması gerekmektedir. Ayrıca canlı doktor görüşmesi sırasında tahlil ve tetkiklerinizi anlık olarak doktorunuz ile paylaşabilirsiniz.

Hafta içi 09.00 ila 17.00 saatleri arasında faydalanabileceğiniz online doktor görüşmesi hizmetimiz ve güvenli ödeme yöntemimiz ile ilgili bilgi almak için sayfamızda yer alan formu doldurun, hem sizi arayıp en kısa sürede bir doktorumuz ile görüştürelim.

Görüntülü Doktor Görüşmesini 4 Adımda Kolayca Gerçekleştirebilirsiniz!

Evden çıkmadan hizmet alabilmek, sağlığınıza dair aklınızdaki soru işaretlerini gidermek görüntülü doktor görüşmesi hizmetimizle mümkün. Online doktor görüşmesini dört adımda kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  • Randevunuzu Hemen Alın: Medical Park’ın 444 44 84 numaralı çağrı merkezinden ya da web sitesinden görüntülü görüşme randevunuzu alın.
  • SMS’teki Link’ten Uygulamayı İndirin: Canlı doktor görüşmesini teyit etmeniz için size bir SMS iletilecek. İlk randevunuzu aldığınızda size gelecek SMS’teki linke tıklayarak canlı doktor görüşmesini gerçekleştireceğiniz uygulamayı cihazınıza indirin.
  • Ödemenizi Güvenle Yapın: İndirdiğiniz uygulama üzerinden kredi kartınız aracığıyla ödemenizi güvenle gerçekleştirin.
  • Doktorumuz Sizi Arasın: Randevu saati geldiğinde uygulamayı açıp, online doktor görüşmesi için aranmayı bekleyin.

Online Doktor Görüşmesi Hakkında Merak Edilenler

Online doktor görüşmesi nedir?

Mobil cihazlar aracılığıyla doktor ile hastayı online ortamda bir araya getiren, bir çeşit sağlık danışmanlığı hizmetidir.

Görüntülü doktor görüşmesi yapabilmek için nasıl bir cihaza sahip olmam gerekiyor?

İnternete bağlı andorid veya IOS işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuzun olması görüntülü doktor görüşmesini gerçekleştirebilmeniz için yeterlidir.

Canlı doktor görüşmesi teknik bir sorun (şarjın bitmesi, internetin kesilmesi) nedeniyle yarıda sonlanırsa, başka bir zamanda tekrar devam edebiliyor muyum?

İlgili hekimin uygunluk durumunda görüşmenize devam edebilirsiniz.

Görüntülü görüşme yaptığım doktor muayene gerekliliği duyarsa evde muayene hizmeti alabilir miyim?

Evde bakım hizmeti kapsamında evde muayene hizmeti de sunuyoruz.

Online doktor görüşmesi hizmetini satın  aldıktan sonra kontrol sürem olacak mı?

Kontrol süresi görüşmenin gerçekleştiği gün de dahil olmak üzere 10 gündür. Kontrol de uzaktan, akıllı telefon aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Ödeme yönteminiz güvenli mi?

Görüntülü görüşmenin gerçekleştiği uygulama üzerinden ödemenizi kolayca ve güvenli biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Fatura alabiliyor muyum?

Online doktor görüşmesinin satın alımı sonrası faturanız email adresinize gönderilmektedir.

Canlı doktor görüşmesi kaydediliyor mu?

Görüntülü görüşmeler Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve Hasta Mahremiyeti Korunması ilkesi gereğince kaydedilmemektedir.

Canlı doktor görüşmesini kaydedebilir miyim?

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereğince görüşmelerin kaydedilmesi yasal değildir.

Canlı görüşme sırasında doktor daha önceki tetkik sonuçlarımı görmek isterse nasıl ulaştırabilirim?

Görüşmenin gerçekleştiği uygulama üzerinden ihtiyaç duyduğunuz dokümanları anlık olarak doktorunuza iletebilirsiniz.

Online doktor görüşmesi sonrasında test, tahlil, radyoloji ya da reçeteye hizmetlerine ihtiyaç duyulursa nasıl bir yol izleniyor?

Evde bakım ekiplerimiz evde tahlil, tetkik ve görüntüleme işlemlerine yönelik hizmet verebilmektedir. İhtiyacınız olan hizmete yönelik çağrı merkezimizden randevu alabilir ve ödemenizi online olarak ya da evde gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülü görüşme kapsamında hekiminiz uygun görürse reçete yazılmaktadır.