Ordu Genç Girişimciler Derneği’nin Sağlığı Medical Park’a Emanet

Medical Park Ordu
1742

Medical Park Ordu Hastanesi ile Ordu Genç Girişimciler Derneği (OGGD) arasında sağlık protokolü imzalandı.

Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürlük makamında gerçekleşen imza törenine, Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış, OGGD Başkanı Samet Aktaş, Medical Park Ordu Hastanesi Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Gökhan Öndeş, Ordu Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri; Erdinç Türkmen, Mehmet Şimşek, Hakan Ateşoğlu, Sinan Demir ve OGGD Sekreteri Seher Serdaroğlu katıldı.

Medical Park Ordu Hastanesi Genel Müdürü Halil İbrahim Çalış yaptığı konuşmada sağlık protokolünün her iki taraf içinde iyi niyet göstergesi olduğunu belirterek, "Medical Park Hastaneler Grubu'nun “Herkes İçin Sağlık” sloganının bir göstergesi olarak Ordu Genç Girişimciler Derneği (OGGD) ile bu anlaşmaya imza attık. Dernek üyelerini kapsayacak bir işbirliğiyle sağlık hizmetimizi toplumun her kesimine ulaştırma hedefimizde ilerlemeye devam ediyoruz.” dedi.

Ordu Genç Girişimciler Derneği (OGGD) Başkanı Samet Aktaş ise, “Derneğimize değer katacak girişimler ve anlaşmalar çerçevesinde sağlık sektöründe Medical Park Ordu Hastanesiyle güçlerimizi birleştirmiş bulunmaktayız. İlimizde, tüm Türkiye’de sektörde öncü yatırımları ve hekim kadrosuyla önemli konumda olan Medical Park ailesi ile üyelerimiz ve 1. Derece yakınları bundan böyle derneğimize özel imkanlarla hizmet alacaklardır. Emeği geçen hastane yönetimine teşekkürlerimizi sunar, iki taraf için de hayırlı olmasını dilerim” diyerek sözlerini tamamladı.