📍 Kahramanlar, 1397. Sk. No:1, 35230 Konak/İzmir

2012 yılında hizmet vermeye başlayan hastane, 2024 yılında Medical Park grubuna katıldı ve grubun uluslararası alanda kabul gören kalite standartlarına uygun olarak hizmet sunmaya başladı. Medical Park İzmir Hastanesi, Konak’ta 12 bin 500 metrekare kapalı alanda 136 yatak kapasitesi ve 6 ameliyathanesi ile hizmet veriyor. Hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri tanı ve tedavi yöntemleri, uzman hekim kadrosu, sağlık kavramını öne çıkaran vizyonu ile bölgenin önemli sağlık kurumlarından biri olarak konumlanıyor.

Medical Park İzmir Hastanesi'nde hastaların takibi deneyimli uzmanlar tarafından yapılır. Hastalar, multidisipliner tedavi yaklaşımı ve yenilikçi tıp teknolojilerinin avantajları ile tedavi edilir.

Tıbbi Birimler

  • Beyin ve Sinir Cerrahisi,
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
  • Gastroenteroloji,
  • Genel Cerrahi,
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum,
  • Kalp ve Damar Cerrahisi,
  • Kardiyoloji,
  • Kulak Burun Boğaz,
  • Ortopedi ve Travmatoloji,
  • Üroloji gibi birçok branş ile öne çıkıyor.

ULAŞIM

Medical Park İzmir Hastanesi, İzmir'in Konak ilçesinde, Kahramanlar mahallesinde, 1397. Sokak No:1 adresinde bulunmaktadır. Hastanemize ulaşım için birkaç farklı yol önerisi:

Özel Araç ile Ulaşım

Eğer özel aracınızla gelecekseniz, İzmir şehir merkezinden veya çevre yollarından Basmane veya Çankaya yönüne doğru ilerleyerek Kahramanlar bölgesine ulaşabilirsiniz. 1397. Sokak, Kahramanlar mahallesinin merkezinde yer almakta ve hastaneye direkt erişim sağlamaktadır.

Toplu Taşıma ile Ulaşım

Toplu taşıma kullanarak Medical Park İzmir Hastanesi'ne erişim sağlamak için, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin sağladığı otobüs, metro ve İZBAN seçeneklerini kullanabilirsiniz. Konak Metro İstasyonu veya Basmane İstasyonu, hastaneye yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca, çeşitli otobüs hatlarıyla Kahramanlar durağında inerek kısa bir yürüyüşle hastanemize ulaşabilirsiniz.

Taksi ile Ulaşım

İzmir'in herhangi bir yerinden taksi ile Medical Park İzmir Hastanesi'ne kolayca gelebilirsiniz. Şehir merkezinden ortalama 10-15 dakika sürecek bir yolculuk sonrasında hastanemize ulaşabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Medıcal Park İzmir Hastanesi Nerede?

Medical Park İzmir Hastanesi, Konak ilçesinde yer almaktadır.Kahramanlar Mah. 1397. Sk. No:1'de yer alan hastanemiz, çevreyollarına ve İzmir Kültür Park'a yakın olması açısından ulaşımda avantaj sağlar.

Medıcal Park İzmir Hastanesi için Online Randevu Nasıl Alabilirim?

Medical Park İzmir Hastanesinden randevu almak çok kolay. İlgili internet sitemizde bulunan Hızlı Randevu butonundan, MedicalPark uygulamamızdan ya da 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

Medıcal Park İzmir Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarını Nasıl Öğrenebilirim?

MedicalPark mobil uygulamamızı (IOS ve Android) indirerek laboratuvar sonuçlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Medıcal Park İzmir Hastanesi’nde Tüp Bebek (IVF) Doktoru Mevcut Mu?

Evet, Özel Medical Park İzmir Hastanesi’nde hekimlerimiz Tüp Bebek (IVF) alanında hizmet vermektedirler. İnternet sitemizdeki Hızlı Randevu butonundan, MedicalPark uygulamamızdan veya 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

Medıcal Park İzmir Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz (KBB) Doktoru Mevcut Mu?

Evet, Özel Medical Park İzmir Hastanesi’nde hekimlerimiz Kulak Burun Boğaz (KBB) hastalıkları alanında hizmet vermektedirler. İnternet sitemizdeki Hızlı Randevu butonundan, MedicalPark uygulamamızdan veya 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

Medıcal Park İzmir Hastanesi’nde Kadın Doğum Doktoru Mevcut Mu?

Evet, Özel Medical Park İzmir Hastanesi’nde hekimlerimiz Kadın Doğum alanında hizmet vermektedirler. İnternet sitemizdeki Hızlı Randevu butonundan, MedicalPark uygulamamızdan veya 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

Medıcal Park İzmir Hastanesi’nde Diyetisyen Doktoru Mevcut Mu?

Evet, Özel Medical Park İzmir Hastanesi’nde hekimlerimiz Beslenme ve Diyetisyen alanında hizmet vermektedirler. İnternet sitemizdeki Hızlı Randevu butonundan, MedicalPark uygulamamızdan veya 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

Medıcal Park İzmir Hastanesi’nde Psikiyatri Doktoru Mevcut Mu?

Evet, Özel Medical Park İzmir Hastanesi’nde hekimlerimiz Psikiyatri alanında hizmet vermektedirler. İnternet sitemizdeki Hızlı Randevu butonundan, MedicalPark uygulamamızdan veya 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

Medıcal Park İzmir Hastanesi’nde Kolonoskopi Doktoru Mevcut Mu?

Evet, Özel Medical Park İzmir Hastanesi’nde hekimlerimiz Kolonoskopi alanında hizmet vermektedirler. İnternet sitemizdeki Hızlı Randevu butonundan, MedicalPark uygulamamızdan veya 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

UYARILAR

Refakatçi Hediyeleri: Misafirlerimizin motivasyonunu yüksek tutmak bizim için çok önemli olsa da, sağlıkları her zaman önceliğimizdir. Enfeksiyon taşıma riski, alerji gibi faktörleri engellemek adına, katlara çiçek kabul edilmemektedir.

Refakat Kuralları: Diğer misafirlerimizi rahatsız etmemek, bulaşıcı enfeksiyonların önüne geçebilmek için misafirlerimizin yanına sadece bir refakatçi kabul edilir.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

Medical Park Medical Park İzmir İletişim Bilgileri

Adres
Kahramanlar, 1397. Sk. No:1, 35230 Konak/İzmir
Çağrı Merkezi
Telefon
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.