Ramazan'da Sağlığınızı İhmal Etmeyin!

MEDİCAL PARK KURUMSAL
48304

Ramazan ayında başlayan oruç, insan metabolizmasında bir dizi değişikliği beraberinde getiriyor. Beslenme şeklinin ve düzenindeki ani değişim kan değerlerinde farklılık yaratıyor ve bu farklılıklar tüm vücudun işleyişinde değişikliklere neden oluyor. Özellikle Ramazan’ın ilk haftasında vücut bu değişime hızla adapte olurken; metabolizmada yavaşlamalar gözlemleniyor, bazı kan değerlerinde ani yükselmeler ve düşüşler ortaya çıkabiliyor.

Medical Park’ın Ramazan Sağlığı Paketi ile oruç nedeniyle vücutta ortaya çıkması olası ya da mevcutta ortaya çıkan değişimler tespit edilerek, bu ayın sağlıklı tamamlanmasına destek olunuyor. 15 Haziran 2019’a kadar geçerli olacak paket hakkında bilgi almak için sayfamızda bulunan formu doldurabilirsiniz.

Ramazan Sağlık Paketi

Dahiliye Muayenesi

Tetkikler (ALT, AST, BUN, Total Demir Bağlama Kapasitesi, Demir, EGK, Hemoglobin A1c Testi, İnsülin, Kalsiyum, Kan Şekeri, Klor, HDL Kolesterol, LDL Kolesterol, Total Kolesterol, Kreatinin, Potasyum, Sodyum, Solonum Fonksiyon Testleri, T3, T4, Tam İdrar Tetkiki, Tam Kan Sayımı, TSH testi, Trigliserit, Ürik Asit)