Çocukların Yazın Keyfini Doyasıya Çıkarması İçin Medical Park'tan Özel Sağlık Paketi

MEDİCAL PARK KURUMSAL
9571

Düzenli yapılan sağlık kontrolleri hem hastalıkların önceden teşhisinde önem taşır, hem de yaşam kalitesinin sürdürülmesi için gereklidir. Bu nedenle yalnızca yetişkinlerin değil, çocukların da düzenli sağlık kontrollerinden geçmesi gerekir. Yaşamın en önemli basamağı olan çocukluk döneminde yapılan düzenli sağlık kontrolleri sağlıklı bireylerin, sağlıklı bireyler de sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlar.

Çocuklar için en keyifli dönemlerden olan yaz, sağlığın ihmal edilmemesi gereken bir dönem... Çocukların açık havada daha fazla zaman geçirdiği bu dönemde yüksek sıcağın ve yakıcı güneşin beraberinde getirdiği sorunlar ile havuz ve sahil gibi alanların kullanımıyla göz ve kulak enfeksiyonlarında artışı gözlemlenir. Bu nedenle yaz mevsiminde çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında uzman bir hekim tarafından çocukların muayene edilmesi, gerekli tetkik ve tahlillerin yapılması yaz mevsiminin sağlıklı tamamlanması için önemlidir.

Medical Park Hastaneleri’nin 6-18 yaş arasındaki çocuklara yönelik sunduğu Sağlıklı Çocuklar Paketi hakkında detaylı bilgi almak için bu sayfada yer alan bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Sağlıklı Çocuklar Paketi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Muayenesi

Demir ve Demir Bağlam Kapasitesi

Ferritin

B12 Vitamini

ALT ve AST  

Açlık Kan Şekeri 

Tam İdrar Analizi

TSH

Kreatinin

Total Kolesterol

Trigliserid   

Gaitada Parazit Aranması

FT4

Anti-HBS

Hemogram