VM Medical Park Samsun Hastanesi

VM Medical Park Samsun Hastanesi, mimari açıdan, sağlık hizmetlerinin en verimli şekilde sunulabilmesi için titizlikle planlanarak, akıllı bina teknolojisi ile inşa edildi. Hastane, bütün dahili ve cerrahi uzmanlık dallarında, Acil Servis ve tüm yoğun bakım hizmetlerinde, tüp bebek ünitesi ve diş ünitelerindeki uluslararası standartlardaki kalitesiyle, Samsun ve Karadeniz bölgesi için önemli bir referans merkezi konumunda.

Hastaların rahatı için her ayrıntının düşünüldüğü hasta odalarında, hemşire çağrı sistemi, bilgisayar erişim sistemi ve kumanda edilebilir hasta yatağı ve Mavi Kod Çağrı sistemleri mevcut.

VM Medical Park Samsun Hastanesi, bir katı tamamen erişkin, yenidoğan ve koroner yoğun bakım ve kemik iliği nakli ünitelerine tahsis edilmiş, bölgenin bu amaca yönelik hizmet veren ilk ve tek özel hastanesi olma özelliğini taşıyor. Ayrıca hastanede, her tür nörolojik ve psikiyatrik hastalıklar, deneyimli nöroloji ve psikiyatri uzmanları tarafından ayaktan veya yatarak tedavi edilebiliyor. Aynı zamanda uzman hekim ve deneyimli kadrosu ile anjiyo ve kalp ameliyatları ile Samsun ve çevre illerde büyük bir ihtiyacı karşılıyor.

VM Medical Park Samsun Hastanesi'nde, anjiyografi laboratuvarı, radyoloji ve nükleer tıp departmanını içeren teknolojik tıbbi görüntüleme sistemleri mevcut. Ayrıca endoskopik tanı ve tedavi üniteleri ile ikisi kalp ve damar cerrahisi için ayrılmış özel donanımlı 8 ameliyathane bulunuyor. Hastane, deneyimli hekim kadrosu ve personeliyle 7 gün 24 saat kaliteli sağlık hizmeti sunuyor.

VM Medical Park Samsun Hastanesi; Lineer Akseleratör ve PET-CT gibi kanser tanı ve tedavisi için geliştirilmiş teknolojilerin de yer aldığı onkoloji ünitesi ile tam bir sağlık kompleksi olarak hizmet vermektedir.

Hakkımızda detaylı bilgi almak için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Instagram sayfamız: vmmedicalparksamsun

Facebook sayfamız: vmmedicalparksamsun


SKS Yönetimi
Kaliteden Sorumlu Yönetim Ekibi
Bölüm Kalite Sorumluları
Komite Üyeleri
Öz Değerlendirme Planı
Yıllık Eğitim Planı

 

 

Son Güncellenme Tarihi 24.04.2024

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

VM Medical Park Samsun İletişim Bilgileri

Adres
Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum Samsun
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.