Şekerinizi uzaktan takip ediyoruz

Medical Park Göztepe
5580

Mesafemizi korumamız gereken bu günlerde Bahçeşehir Üniversite Hastanesi Medical Park Göztepe’den diyabet hastaları için sağlık dolu bir yenilik daha… Vücuda takılan dijital şeker ölçüm sensörü ile anlık şeker ölçümleriniz doktorunuza ve isterseniz yakınlarınıza hemen ulaşıyor, sağlığınız güvende kalıyor.

Diyabet hastalarının sürekli takip gerektiren tedavileri boyunca, evden çıkmalarına gerek kalmaması ve ayrıca sağlık profesyonellerinin de zamanlarından tasarruf edebilmesini sağlamak adına kullanılan sistemin otomatik veri aktarımı özelliği sayesinde, pandemi döneminde hastane ziyaretlerinin minimuma indirmeleri sağlanıyor.

Sürekli glikoz izleme cihazı ile her 5 dakikada bir alınan ölçümler sisteme aktarılıyor. Sistem bu verilerin hekimler tarafından anlaşılmasına ve yorumlanabilmesine yardımcı olabilecek grafikleri, istatistikleri ve olguları kısa sürede raporlayarak daha iyi bir diyabet yönetimine yardımcı oluyor. Sisteme düşen raporlar sayesinde; hastanın eğilimleri görülebiliyor, günlük aktiviteleri izlenebiliyor ve diyabet yönetimini etkileyebilecek model ve davranışlar belirlenebiliyor.

Bilgi için 444 44 84 numaralı çağrı merkezini arayarak bize ulaşın.