Medical Park Seyhan Hastanesi
15 bin metrekarelik kapalı alan içerisinde 143 hasta yatağı, 44 yenidoğan yoğun bakım yatağı, 11 erişkin yoğun bakım yatağı, 5 kvc yatağı, 6 koroner yoğun bakım yatağı, 24 kemoterapi ünitesi, 66 tek yataklı hasta servis odası ile birlikte uluslararası standartlarda modern sağlık hizmeti sunuyor.

Sağlık turizmindeki iddiasını Adana’da da  sürdüren MLP Care, Medical Park Seyhan Hastanesi’nde sadece bulunduğu bölgeye hizmet sunmakla kalmayıp, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek hastaların yanı sıra yabancı hastalara da hizmet vererek ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Güncel tıbbi donanımı ve uzman hekim kadrosuyla 24 saat hizmet veren hastanemizde sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışı benimseniyor. Çocuk Cerrahisi, Kardiyoloji, Erişkin ve Yenidoğan Yoğun Bakım, Genel Cerrahi, Tıbbi Onkoloji ve Kemoterapi Ünitesi, Girişimsel Radyoloji, Çocuk Nöroloji, Gastroenteroloji Ünitesi gibi birçok tıbbi birimi bünyesinde barından hastanemizde yaşa ve cinsiyete göre oluşturulmuş, olası hastalık ve risklerin tanı ve tedavisi için kişiye özel Check Up Programları uygulanmaktadır.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

Medical Park Seyhan İletişim Bilgileri

Adres
Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 15 Seyhan / Adana
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.