15 bin metrekarelik kapalı alan içerisinde 143 hasta yatağı, 44 yenidoğan yoğun bakım yatağı, 11 erişkin yoğun bakım yatağı, 5 kvc yatağı, 6 koroner yoğun bakım yatağı, 24 kemoterapi ünitesi, 66 tek yataklı hasta servis odası ile birlikte Medical Park Seyhan Hastanesi uluslararası standartlarda modern sağlık hizmeti sunuyor.

Sağlık turizmindeki iddiasını Adana’da da sürdüren MLP Care, Medical Park Seyhan Hastanesi’nde sadece bulunduğu bölgeye hizmet sunmakla kalmayıp, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek hastaların yanı sıra yabancı hastalara da hizmet vererek ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Güncel tıbbi donanımı ve uzman hekim kadrosuyla 24 saat hizmet veren hastanemizde sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışı benimseniyor. Çocuk Cerrahisi, Kardiyoloji, Erişkin ve Yenidoğan Yoğun Bakım, Genel Cerrahi, Üroloji, Tıbbi Onkoloji ve Kemoterapi Ünitesi, Girişimsel Radyoloji, Nöroloji, Çocuk Nöroloji, Gastroenteroloji Ünitesi gibi birçok tıbbi birimi bünyesinde barından hastanemizde yaşa ve cinsiyete göre oluşturulmuş, olası hastalık ve risklerin tanı ve tedavisi için kişiye özel Check Up Programları uygulanmaktadır.

7 Gün 24 Saat Hizmet

Medical Park Seyhan Hastanemiz, hasta odaklı kusursuz otelcilik hizmetleri ve uzman hekim kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Acil durumlarda da uzman hekimin desteğini alınabiliyor.

İyileşme Sürecini Olumlu Etkileyen Mimari

Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyerek kişilerin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Medical Park Seyhan Hastanesi, Adana Seyhan bölgesinde fark yaratmayı hedefliyor. Konforlu odalarıyla, doğum hastalarımıza sağladığımız ayrıcalıklı oda süsü konseptimizle, hijyen koşullarına uygun anti bakteriyel malzeme seçimi, estetik kalite özellikleriyle de hastaların ihtiyaçlarını karşılıyor.

ODALAR

Hastanemizde 77 adet Standart Oda bulunuyor. Hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda mini bar (kısmi odalarda ), televizyon, internet gibi hizmetlerimiz yer alıyor. Odalarımızda hasta yakınlarının da dinlenebileceği bir adet çift kişilik ve bazı odalarımızda bir adet tek kişilik koltuk da bulunuyor. 30 adet VIP oda olarak da hizmet sunulmaktadır.

Kafeterya

Hastanemizin dış cephesinde My Kasaba yiyecek ve içecek hizmeti vermektedir. Ayrıca katlarda içecek otomatlarımız bulunmaktadır. Kafeteryamız 7/24 hizmet vermektedir.

İbadethane      

Hastanemizde tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmış 1 adet Erkekler için 1 adet Kadınlar için ibadethane bulunmaktadır.

Otopark            

Hastanemizde vale ve otopark hizmeti bulunmaktadır.

Eczane

Hastanemizin karşısında ve sol tarafında Eczane yer almaktadır.

Refakat Hizmeti            

Hastanemizde refakat hizmeti sunulmaktadır.

Fotoğraf Hizmeti           

Özel gün ve kutlamalarınız için hastanemizin fotoğraf hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için 05322262430 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Yenidoğan Hizmeti       

Bebeğinizin ilk tıbbi bakım ve izlemini, bebek banyosu, göbek kordonu bakımı, beslenme ve emzirme eğitimi, kolik ağrısı yönetimi gibi anne ve bebeğin hayatını kolaylaştıracak destekler veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

MEDICAL PARK SEYHAN HASTANESİ İÇİN ONLİNE RANDEVU NASIL ALABİLİRİM?

Medical Park Seyhan Hastanesinden randevu almak çok kolay. İlgili internet sitemizde bulunan Hızlı Randevu butonundan, MedicalPark uygulamamızdan ya da 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

MEDICAL PARK SEYHAN HASTANESİ LABORATUVAR SONUÇLARINI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

MedicalPark uygulamamızı indirerek laboratuvar sonuçlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

MEDICAL PARK SEYHAN HASTANESİ’NDE GÖZ DOKTORU MEVCUT MU?

Medical Park Seyhan Hastanesi’nde hekimlerimiz göz hastalıkları alanında hizmet vermektedirler. İnternet sitemizdeki Hızlı Randevu butonundan, MedicalPark uygulamamızdan veya 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

UYARILAR

Refakatçi Hediyeleri: Misafirlerimizin motivasyonunu yüksek tutmak bizim için çok önemli olsa da, sağlıkları her zaman önceliğimizdir. Enfeksiyon taşıma riski, alerji gibi faktörleri engellemek adına, katlara çiçek kabul edilmemektedir.

Refakat Kuralları: Diğer misafirlerimizi rahatsız etmemek, bulaşıcı enfeksiyonların önüne geçebilmek için misafirlerimizin yanına sadece bir refakatçi kabul edilir.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

Medical Park Seyhan İletişim Bilgileri

Adres
Namık Kemal, Mustafa Kemal Paşa Blv. No:15, 01140 Seyhan/Adana
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.