Medical Park Tarsus Hastanesi

Hastane 12 bin metrekare kapalı alanıyla 9 kattan oluşuyor. Toplam 157 yatağa sahip olan Medical Park Tarsus Hastanesi'nde son teknoloji tıbbi donanımlarla desteklenmiş 46 yoğun bakım yatağı (18 genel yoğun bakım, 16 yenidoğan yoğun bakım, 6 KVC, 6 koroner yoğun bakım), 5 ameliyathane, 87 servis yatağı ve günübirlik hastaların takibinde kullanılmak üzere 24 gözlem yatağı bulunuyor. Yoğun bakım üniteleri; kalp ve damar cerrahi, koroner yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım, birinci yoğun bakım ve ikinci yoğun bakımdan oluşuyor.

Genel bir hastane olma özelliğini taşıyan Medical Park Tarsus Hastanesi, bütün birimleriyle iddialı olmayı hedeflerken, üst düzey tıbbi hizmet birimlerinin yanı sıra birçok spesifik birimi aynı çatı altında birleştiriyor.

45'i hekim, 1’i psikolog, 1’i diyetisyen, 1'i psikiyatri ve 129'u sağlık personeli olmak üzere idari ve teknik kadroyla birlikte 332 kişilik uzman bir ekiple hizmetlerine başlayan Medical Park Tarsus Hastanesi, bölgeye uzun süredir en kaliteli sağlık hizmetini sunuyor.

Grup hastanelerinde olduğu gibi Medical Park Tarsus Hastanesi de tüm branşlarda Sosyal Güvenlik Kurumu'yla anlaşmaya giderek, 'Herkes İçin Sağlık' misyonu rehberliğinde SGK güvencesiyle hizmetlerine devam ediyor. SGK'yla anlaşmanın yanı sıra özel sağlık sigortaları ve anlaşmalı kurumlarla da işbirliğine gidilen Medical Park Tarsus Hastanesi’nde bölgenin yanı sıra komşu ülkelerden de gelen hastalara en iyi hizmet sunuluyor.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

Medical Park Tarsus İletişim Bilgileri

Adres
Öğretmenler Mah. Şehit İsmet Akın Cad. No: 10 Tarsus Mersin
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.