Medical Park Tokat Hastanesi

Uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü personeli ile 7 gün 24 saat kaliteli sağlık hizmeti sunan Medical Park Tokat Hastanesi; 14 bin 000m2 alanda, 100 yatak kapasitesi ve 1’i KVC olmak üzere 6 ameliyathanesi ile faaliyet göstermektedir. Hastane ayrıca hasta ve refakatçi konforuna odaklanılarak tasarlanan süit ve tek kişilik odaları ile sadece Tokat halkı için değil, bölge içinde fark yaratmaktadır.

Hastanenin bünyesinde beyin ve sinir cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi, genel cerrahi, kardiyoloji, üroloji, göz, kulak burun boğaz, kadın hastalıkları ve doğum, ortopedi, enfeksiyon hastalıkları ve mikrobiyoloji, medikal onkoloji, dermatoloji, göğüs hastalıkları, radyoloji, çocuk sağlığı ve hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, nöroloji, gastroenteroloji, beslenme ve diyetetik bölümleri ve psikoloji poliklinikleri yer almaktadır.

Kardiyoloji bölümünde acil kalp hastalarına müdahale edilebilmekle birlikte anjiyo, balon, stent ve kalp pili, ablasyon EPS ve CTO uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Kardiyovasküler cerrahi bölümünde koroner by-pass, kapak ve aort cerrahisi ile birlikte periferik vasküler cerrahi işlemleri uygulanmaktadır.

Beyin ve sinir cerrahisi kliniğinde mikrocerrahi yöntemiyle boyun, bel fıtığı ameliyatları ve omurga implantları uygulanmaktadır.

Kadın doğum ve hastalıkları bölümünde gebelik ultrasonu (obstetrik) ve tüm jinekolojik işlemler uygulanmaktadır.

Göz kliniğinde göz arka segment hastalıklarında FAKO yöntemi ile katarakt tedavisi, diyabet ve sistemik hipertansiyon gibi göz içi kanaması ile seyreden hastalıklarda göz anjiyosu ve lazer tedavileri yapılmaktadır.  

Yenilenen fizik tedavi ve rehabilitasyon kliniğinde her türlü kas iskelet sistemi sorunlarının tanı ve tedavisi, lenfödem tedavisi ve nörolojik-ortopedik rehabilitasyon hizmetleri de verilmektedir.

Medikal onkoloji ünitesinde başlıca meme kanseri, akciğer kanseri, jinekolojik kanserler, cilt kanseri, baş-boyun kanseri, gastrointestinal ve genitoüriner gibi birçok kanser türü için geçerli tanı ve tedavi süreçleri multidisipliner değerlendirmeler sonucunda yapılmaktadır.

Dermatoloji kliniğinde cilt bakım programları, lazer epilasyon programları, zayıflama programları, depilasyon uygulamaları, saç ekimi ve saç simülasyonu, saç bakım hizmetleri, ayak bakımı ve ozon tedavisi yapılmaktadır.

Ayrıca Medical Park Tokat Hastanesi hastalarına bronkoskopi, alerji ve solunum testi, işitme testi, kolonoskopi, EEG, EMG, MR, ultrason, röntgen, tomografi, endoskopi gibi hizmetler de sağlamaktadır.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

Medical Park Tokat İletişim Bilgileri

Adres
Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29 Tokat
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.