Trabzon’un Akçaabat ilçesi sınırlarında yer alan Medical Park Trabzon, gelişmiş tıp teknolojisinin imkânları ve deneyimli uzman kadrosuyla hemen hemen tüm tıp dallarında hizmet vermektedir.

12.000 metrekare kapalı alanda kurulmuş olan Medical Park Trabzon Hastanesi; üstün teknolojik donanımlı 6 ameliyathane, 2 doğumhane, 10 dahili yoğun bakım, 5 cerrahi yoğun bakım, 12 yeni doğan yoğun bakım, 4 koroner yoğun bakım ve 107 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Hastane, gelişmiş onkolojik tanı ve tedavi üniteleri ile tümör cerrahisinin özellikli branşları olan tiroid, meme, karaciğer, pankreas ve safra yolları cerrahisi, ortopedik tümör cerrahisi, jinekolojik tümör cerrahisi gibi alanlarda, uzman ve akademisyen hekim kadrosunu da bünyesinde bulunduruyor. Ayrıca 128 kesitli bilgisayarlı tomografi, üst düzey manyetik rezonans (MR), BT, anjiyo ile dört boyutlu ultrason da diğer öne çıkan gelişmiş tıbbi teçhizatlar arasında yer almaktadır.

Sağlıkta kalite, hasta memnuniyeti ve güler yüzlü hizmeti prensip edinen Medical Park Trabzon Hastanesi; deneyimli hekim kadrosu ve güncel tıp teknolojisine sahip donanımıyla erken teşhis, etkin tedavi ve hasta konforunu sağlamak üzere, ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile hizmet vermektedir.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

Medical Park Yıldızlı İletişim Bilgileri

Adres
Yıldızlı Beldesi, Merkez Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Caddesi, No:46, Akçaabat, Trabzon
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.