VM Estetik ile hayatı size yakıştığı gibi yaşayın

MEDİCAL PARK KURUMSAL
43004

DETAYLI BİLGİ İÇİN FORMU DOLDURUN!

VM Estetik ile hayatı size yakıştığı gibi yaşayın

Günümüzde erkekler de artık en az kadınlar kadar görünüme önem veriyor. Erkekler de artık dış görüşüyle ilgili kaygı duyuyor; iyi bir görünüme sahip olmak için sosyal yaşamda öne çıkmak, daha özgüvenli olmak gibi hedeflerle diyetler uyguluyorlar, düzenli spor yapıyorlar. İyi yaşama dair erkeklerin bu ilgisi medikal estetik ve plastik cerrahi uygulamalarında uzmanlığın önemini artırıyor.

Kadınların ve erkeklerin yüz anatomisi, cilt yapısı ve metabolizması farklıdır. Kemik ve kas yapısının daha güçlü ve deri altı yağ oranı daha az olması gibi ayrıştırıcı noktalar hem medikal estetik ve plastik cerrahi uygulamalarının yöntemlerinde farklılaştırma hem de ayrı bir uzmanlık gerektiriyor.  

VM Estetik Merkezlerimizde sunduğumuz medikal estetik ve plastik cerrahi uygulamalar iyi bir görünüme dair erkeklerin de tüm beklentilerine cevap veriyoruz. Saç ekiminden botoks uygulamasına, burun estetiğinden bölgesel lazer epilasyona kadar erkeklerin farklılaşan ihtiyaçlarına alanında uzman hekimlerimiz, teknolojik cihazlarımız ve en güncel yöntemler ile çözümler sunuyoruz.

Sayfamızda yer alan formu doldurun, ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümler hakkında bilgi vermek için size ulaşalım.