VM Estetik'ten Yeni Yıl Güzelliği

MEDİCAL PARK KURUMSAL
10395

DETAYLI BİLGİ İÇİN FORMU DOLDURUN!

VM ESTETİK’TEN YENİ YIL GÜZELLİĞİ

Her yılbaşı yeni yılın hayatımıza yenilikler getirmesini dileriz. Yeni yıl dileği; görümünde değişiklik yapmak, sağlığını koruyarak daha da güzelleşmek olanlar için Medical Park’ın VM Estetik Klinikleri medikal estetik ve plastik cerrahi uygulamalarında 15 Ocak 2019’a kadar özel avantajlar sunuyor.

Botoks ve Dolgu: Dinamik ve daha genç bir yüz ile yeni yıla merhaba demek isteyeneler botoks ve dolgu uygulamalarını değerlendirebilirler.

Cilt bakımı: Günlük yaşamı aksatmayan, iyileşme gerektirmeyen profesyonel cilt bakımları ile yeni yılı parlak ve canlı bir cilt ile karşılayabilirsiniz.

Göz altı torba tedavisi: Uykusuzluk, stres, alerji, yorgunluk, genetik faktörler ve yaşlanma gibi birçok etkenin neden olabildiği göz altı torbalarından yeni yıl vesilesiyle kurtulabilirsiniz.

Göz kapağı estetiği: Yaşlanma nedeniyle göz kapağında sarkmalar meydana gelebilir. Yüzünüze üzüntülü ve yorgun görünüme neden olan bu durum doğru tedavi yöntemleriyle son bulabilir.

Burun Estetiği: Normalden farklı burun yapısına sahip olmak, kişilerde hem psikolojik hem de işlevsel sorunlara neden olabilir. Sağlıklı nefes alımı sağlayan, yüzünüze en uygun şekli ile sizi mutlu edecek bir burun rinoplasti ile sahip mümkün olabilir.

Lazer epilasyon: İstenmeyen tüyleri kalıcı şekilde ortadan kaldırmak için hemen adım atabilirsiniz.

Saç ekimi: Saçlarınız yeterince gür değil ve saç bölgenizde rahatsız edici boşluklar varsa, saç ekimi uygulaması ile yeni yılda sizi mutlu edecek saçlara ulaşmanız mümkün.

 

Sayfamızda yer alan formu doldurun, ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümler ve yılbaşına özel avantajlarımız hakkında bilgi vermek için size ulaşalım.