📍 BEŞYOL MAH. AKASYA SOK. NO:4 KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

Aydın Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile adını Value Added Medicine’den alan VM anlayışını buluşturan İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi; hasta odaklı yaklaşımı, uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip altyapısıyla sağlık hizmetinde yüksek standartları sunuyor.

İAU VM Medical Park Florya Hastanesi olarak tüm sistemiyle, bütün standartlarda JCI (Joint Commission International) Akademik Medikal Merkezi Akreditasyon Belgesi ile verdiği sağlık hizmetini tescilledi. 

Sağlık Odaklı Hizmet

İAU VM Medical Park Florya Hastanesi, dünya standartlarında ileri tanı ve tedavi yöntemleri ve çoğunluğu akademisyenlerden oluşan uzman hekim kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Kardiyoloji, dahiliye, çocuk sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum bölümlerindeki uzman hekimlerin gece nöbetine kaldığı hastanede, hastalar acil durumlarda da uzman hekimin desteğini alabiliyor.

Ayrıca bu dört branşta sabaha kadar verilen poliklinik hizmeti ile iş temposu nedeniyle gün içinde randevu alamayanlar için de önemli bir alternatif sunuluyor.

Çocuk kardiyoloji, çocuk nefroloji, çocuk gastroenteroloji, çocuk nöroloji, çocuk endokrinoloji, çocuk psikoloji, çocuk psikiyatri, çocuk onkolojisi, çocuk cerrahisi, çocuk hematolojisi, yenidoğan ve çocuk yoğun bakımı ile İAU VM Medical Park Florya Hastanesi, çocuk yan dalları ile hizmet veriyor.

Hizmet verilen ana tıbbi branşlar ve yan dallar dışında Obezite Merkezi, Organ Nakli Merkezi, Göğüs Cerrahisi Merkezi, İnme Merkezi, Check-up Merkezi, Medikal Estetik Merkezi ve Havacılık Tıp Merkezi gibi özellikli bölümler de İAU VM Medical Park Florya Hastanesi’nde yer alıyor.

Tam Teşekküllü Üniversite Hastanesi

İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi akademik hekim kadrosu, teknolojik alt yapısı, ayrıcalıkları ve sunduğu hizmet kalitesi ile bölgesinin sağlık alanındaki alışkanlıklarını değiştiriyor. İstanbul’daki ilk VM olma özelliği taşıyan hastane, 51.000 m2 alanda 113 oda, 250 yatak kapasitesi ve 13 ameliyathane ile tam teşekküllü olarak hizmet veriyor.

VM Medical Park Florya Hastanesi Odalarımız

Standart Oda

Hastanemizde 139 adet Standart Oda bulunuyor. Hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda minibar, televizyon, internet, özel kasa, gazete servisi gibi hizmetlerimiz yer alıyor. Odalarımızda hasta yakınlarının da dinlenebileceği bir adet çift kişilik koltuk da bulunuyor.

Suit Oda

Hastanemizde 5 adet suit oda bulunmaktadır. Suit odalarımızda standart temel ihtiyaçların yanı sıra hasta yakınlarına da dinlenme olanağı sunan bekleme odası da bulunuyor. Hasta ve refakatçiye özel banyonun bulunduğu suit odalarda ayrıca minibar, televizyon, gazete servisi gibi pek çok hizmet sunuluyor.

King Suit Oda

Hasta odası, hasta yakınlarına yönelik çift kişilik yatak odası ve salon olmak üzere üç bölümden oluşan bir daire niteliğindeki 1 adet King Suit odamız bulunmaktadır.

ULAŞIM

Türkiye’nin önemli vakıf üniversitelerinden olan İstanbul Aydın Üniversitesi yanında yer alan İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi, çevreyoluna yakın olması açısından da ulaşımda avantaj sağlıyor.

Özel Araç ile Ulaşım

E-5 Yönünden Geliyorsanız;

  • İkitelli-Edirne sapağına girdikten sonra Basın Ekspres yoluna bağlanın.
  • Bu yolda ilerlerken Çobançeşme ve Sefaköy sapağını geçtikten sonra 4. sapak olan Florya sapağından sağa girin.
  • Florya sapağından sonra karşınıza çıkan Beşyol kavşağından 3. çıkıştan çıkın.
  • Şükrü Balcı Polis Meslek Yüksekokulu istikametine doğru gittiğinizde hastanemize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Yönünden Geliyorsanız;

  • Metrobüs hattını takip ederek Küçükçekmece metrobüs durağını geçtikten sonra Florya sahil yoluna (yanyol) bağlanın.
  • Sahilyolunu takip edin.
  • Takip ettiğiniz sahil yolu sizi Beşyol’a çıkaracaktır.
  • Beşyol kavşağından 3. çıkıştan çıkın, Şükrü Balcı Polis Meslek Yüksekokulu istikametine doğru gittiğinizde hastanemize ulaşabilirsiniz.

Toplu Taşıma;

  • Metrobüs kullanıyorsanız, Beşyol metrobüs durağında inebilir, birkaç dakikalık yürüyüşten sonra hastanemize ulaşabilirsiniz.
  • İETT otobüslerini kullanıyorsanız;

73B (Florya-Bakırköy)

73F (Florya-Taksim)

İMKANLAR

Kafeterya

Hastanemizin giriş katında ve Acil girişinde bulunan kafelerimizde yiyecek ve içecek hizmeti vermektedir. Ayrıca katlarda içecek otomatlarımız bulunmaktadır. Kafeteryamız 7/24 hizmet vermektedir.

İbadethane

Hastanemizde tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmış 1 adet Erkekler için 1 adet Kadınlar için ibadethane bulunmaktadır.

Heliport

Hastanemizde acil durumlar için heliport alanımız mevcuttur.

Otopark

Hastanemizde vale ve otopark hizmeti bulunmaktadır.

Eczane

Hastanemizin çevresinde birçok eczane bulunmaktadır.

Kuru Temizleme

Hastanemizde kuru temizleme hizmeti bulunmaktadır. Hasta Hizmetleri'nden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Yenidoğan Hizmeti

Bebeğinizin ilk tıbbi bakım ve izlemini, bebek banyosu, göbek kordonu bakımı, beslenme ve emzirme eğitimi, kolik ağrısı yönetimi gibi anne ve bebeğin hayatını kolaylaştıracak destekler veriyoruz.

MEDİKAL TEKNOLOJİLER

Radyoloji, Anjiyograf, Endoskopi, Sleeve Skopi, Yetişkin Ventilatörleri, Yenidoğan Ventilator, Dijital X-Ray, Nükleer Tıp, Radyoterapi alanlarındaki medikal teknoloji cihazlarımız ile misafirlerimize en iyi deneyimi sunmak birinci önceliğimizdir.

Sıkça Sorulan Sorular

VM Medıcal Park Florya Hastanesi Nerede?

VM Medical Park Florya Hastanesi, Küçükçekmece’de yer almaktadır. İstanbul Aydın Üniversitesinin yanında yer alan hastanemiz, çevreyoluna yakın olması açısından ulaşımda avantaj sağlar.

VM Medıcal Park Florya Hastanesi için Online Randevu Nasıl Alabilirim?

VM Medical Park Florya Hastanesinden randevu almak çok kolay. İlgili internet sitemizde bulunan Hızlı Randevu butonundan, MedicalPark uygulamamızdan ya da 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

VM Medıcal Park Florya Hastanesi Laboratuvar Sonuçlarını Nasıl Öğrenebilirim?

MedicalPark uygulamamızı indirerek laboratuvar sonuçlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.

VM Medıcal Park Florya Hastanesi’nde Göz Doktoru Mevcut Mu?

VM Medical Park Florya Hastanesi’nde hekimlerimiz göz hastalıkları alanında hizmet vermektedirler. İnternet sitemizdeki Hızlı Randevu butonundan, MedicalPark uygulamamızdan veya 444 44 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

UYARILAR

Refakatçi Hediyeleri: Misafirlerimizin motivasyonunu yüksek tutmak bizim için çok önemli olsa da, sağlıkları her zaman önceliğimizdir. Enfeksiyon taşıma riski, alerji gibi faktörleri engellemek adına, katlara çiçek kabul edilmemektedir.

Refakat Kuralları: Diğer misafirlerimizi rahatsız etmemek, bulaşıcı enfeksiyonların önüne geçebilmek için misafirlerimizin yanına sadece bir refakatçi kabul edilir.

Hekimlerimiz
Filtreleyin:

İ.A.Ü. VM Medical Park Florya İletişim Bilgileri

Adres
Beşyol Mah. Akasya Sok. No: 4 Küçükçekmece İstanbul
Çağrı Merkezi
Akıllı telefonunuzdan güzergah bilgisi almak için lütfen ilgili bağlantılara tıklayınız.