Yaşlanmanın getirdiği sağlık sorunlarına karşı kontrollerinizi ihmal etmeyin

MEDİCAL PARK KURUMSAL
2680

Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun!

Yaşlanma ister kadın ister erkek, tüm bireylerde fizyolojik değişimleri beraberinde getiriyor. Yaşlanma belirtilerinin başladığı 55 yaş üstü bireylerin vücutlarında gözlemlenen aktif hücre kayıpları metabolizmayı ve dolayısıyla sağlığı etkiliyor. Yaşlılığa geçişin beraberinde getirdiği birçok hastalık ve sağlık sorunu; vücutta aktif görev üstlenen bu hücrelerin kaybıyla tetikleniyor.  Kanser, görme kaybı, kemik erimesi, eklem hastalıkları, kalp yetersizliği yaşlılıkta sık gözlemlenen sağlık sorunlarının başında yer alıyor.

Yaşlılığa geçiş döneminde düzenli yaptırılan sağlık kontrolleri; yaşlılıkta ciddi sorunlara neden olabilecek sorunların ve sinsice ilerleyen hastalıkların teşhisine ve erken tedavisine yardımcı oluyor. Bu nedenle 55 yaş üstündeki bireylerin düzenli olarak sağlık taramalarını yaptırmaları öneriliyor.

Medical Park’ın 55 yaş üstündekilerin farklılaşan sağlık ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan Emeklime Sağlık Programı, Yaşlılar Haftası vesilesiyle, 31 Mart 2018’e kadar özel avantajlarla sunuluyor. 
 

Emeklime Sağlık Üroloji Programı (Erkek)

Muayene, Total PSA ve Free PSA Kontrolü

Emeklime Sağlık Genel Cerrahi Programı (Kadın)

Muayene, Mamografi

Emeklime Sağlık Kardiyoloji Programı

Muayene, EKG

Emeklime Sağlık Göğüs Hastalıkları Programı

Muayene, Solunum Fonksiyon Testleri, Akciğer Grafisi

Emeklime Sağlık Ortopedi Programı

Muayene, Kemik Yoğunluğu Ölçümü

Emeklime Sağlık Göz Programı

Muayene